lekarz Wanda Wawrzyniak

2,7
2,5
2,5
2,6

Nie rozumiem czemu ta Pani już nie odejdzie z pracy. Pediatra która myli dawki leku i przepisuje zamiast 1,5 ml 15 ponieważ zapomniała dać przecinek nie powinna już wykonywać zawodu. Gdyby nie moja rozwagą w dawkowaniu nie wiem co by się stało podając końska dawkę leku. Wydaje mi się że pediatra powinien mieć jakiekolwiek podejście do dzieci niż krzyczenie na dzieci podczas wizyty. Każda wizyta u tej pani wiąże się z chamstwem z jej strony nawet wobec rodzica,wyrzutami,oskarżeniami. Atmosfera jest skandaliczna. Po wizycie u tej pani i tak trzeba iść na kolejną do innej pediatry ponieważ z niczym nie trafią zaczynając od przestarzałych leków po dawkowanie ich. Najgorsza pediatra!!!!! ODRADZAM !!!!!!!

P. Wawrzyniak nie powinna juz pracowac w zawodzie. Podczas wizyty byla strasznie opryskliwa, zamiast skupić sie glownie na wizycie, komentowała mój sposob wysławiania się. Ciagle podkreślała, jakie to młode pokolenie jest beznadziejne. Nieustannie kierowala swoje szydercze odzywki w moją stronę. Stanowczo odradzam.

Ta Pani nie powinna juz leczyc. Dziecko jeszcze kilka dni po wizycie płacze gdy sobie przypomni zachowanie tej Pani, jej sposób odnoszenia sie i komentarze. Chamstwo, brak zrozumienia i brak kultury osobistej. Zdecydowanie odradzam. Niekompetentna i okropna jako człowiek.

Wawrzyniak Wanda, lek. med. pediatra - specjalista tragiczny. Brak kompetencji i zaangażowania w pracę z dziećmi. Zdecydowanie odradzam wizyty z dzieckiem u tego lekarza... Krzyczy na dzieci i straszy :/

Bardzo dobra lekarka. Leczy się moja cała rodzinka . Rozpoznała anemie u mojego synka po małżowinach usznych

Odradzam, lekarz owszem kompetentny. Dobrze leczy, jednak dr bardzo niemiła. Krzyczy na dzieci i straszy je. Do rodziców też opryskliwa, bez kultury osobistej. Wypaliła się, nie powinna leczyć dzieci skoro nie ma do nich podejścia.

Osba ktora nie powinna byc lekarzem przez ta Kobiete przyjmujaca na pogotowiu w rumii moje dziecko trafilo dwie godziny po wizycie do szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!! zero kompetencji!!!!!!! zdecydowanie pozbawic ja prawa do wykonywania zawodu

Beznadzieja. Ta pani nigdy mi jeszcze nie pomogła, z resztą przychodnia w Wejherowie jest beznadziejna.

lekarz z powołania bardzo starannie wykonuje swoja prace .

lekarz z powołania bardzo starannie wykonuje swoja prace .

Bardzo dobry Pediatra. I w ogóle dobra przychodnia

Bardzo dobry Pediatra. I w ogóle dobra przychodnia