lekarz Weronika Witkowska

Lekarz rodzinny

Doskonała internista. Dąży do znalezienia przyczyn choroby. Doskonale potrafi wyleczyć dolegliwości.

Doktor Witkowska od wielu lat jest moją doktor rodzinną.Jest bardzo dobrym lekarzem.Troskliwa ,kompetentna lekarka i z powołania.Godna polecenia.

Leczę się u dr Witkowskiej ponad 30 lat.Nigdy się nie zawiodłam.Opiekuje się również innymi członkami mojej rodziny,są również zadowoleni.Oby leczyła nas jeszcze wiele lat/jest już w wieku emerytalnym/

Lekarz kompetentny, zawsze indywidualnie podchodzi do problemu. Moim zdaniem ok- warta polecenia

Ta Pani bardzo oszczędza na skierowaniach pacjętów na badania. Dała mi skierowanie na badanie moczu, a po 1,5 roku, gdy bolał mnie pęcherz nie chciała dać ponownego skierowania na posiew, gdyż stwierdziła, że było ono robione 1,5 roku wczesniej. Paranoja przecież w ciągu 2 tyg mozna cos zlapać - a co dopiero przez ponad rok.