lekarz Wiesław Andrzejewski

Pulmonolog, Internista

2,9
2,9
2,7

Bardzo polecam Pana Doktora. Rzeczowy,konkretny lekarz. Mimo opisu badania rtg sam oglądał zdjęcie. Przeprowadził szczegółowy wywiad. Dal zalecenia i zlecił dalsza diagnostykę. Polecam w 100 procentach

Jechała do lekarza po przeczytaniu opinii i byłam źle nastawiona. Rzeczywiście Pan dr jest mało komunikatywny, ale jeśli chodzi o kompetencje nie powiem złego słowa. Mimo opisania przez innego lekarza zdjęcia rtg jako czystego on widział ze coś jest nie tak i wysłał na kolejne badania. Po trafieniu do szpitala Pani dr była zdziwiona ze lekarz zauważył na rtg tak drobne zmiany. Dzięki niemu szybko zostałam zdiagnozowana i mogłam poddać się leczeniu.

Brak empatii, traktowanie pacjęta przedmiotowe. Komentarze nietaktowne, aroganckie. Nie omówił problemu, zapoznał się tylko z wnikami i opiniami innych specjalistów. Nie polecam!

Dobrze ze nie zwierzyłem temu lekarzowi i dla własnego spokoju poszedłem prywatnie ten człowiek to jakiś koniowal całkowicie zbagatelizowal moja chorobe i przez niego mogło mi się pogorszyć a ta dzięki prywatnemu lekarzowi będę miał wizytę w szpitalu i mam nadzieję że się wylecze a poza tym ten człowiek jest bardzo antypatyczny i niemiły podobnie jak jego pielęgniarka nie polecam dla waszego zdrowia

Ten lekarz, to totalne nieporozumienie, strata czasu i niepotrzebnych nerwów. Najgorszy z jakim się spotkałam, arogancja poziom hard. Stwierdzenie że "wmawiam sobie" astmę było mistrzostwem świata (a poszłam do niego już w zaawansowanym stadium), wiem że wielu pacjentom takie bzdury mówi. Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam, nieuprzejmny, arogancki, pomylił się z zawodem. Ludzie takiego pokroju nie powinni leczyć innych. Mam tylko nadzieję że pan doktor sam kiedyś będzie wymagał pomocy i jej nie otrzyma (tak jak odmówił mojej mamie)

nie polecam totalny rutyniarz,monopolista w mieście.

nie polecam totalny rutyniarz,monopolista w mieście.

bardzo długo leczyłam się u pana doktora prywatnie ,ale ostatnio pilnie potrzebowałam pomocy i natychmiastowej konsultacji niestety pani która rejestruje uniemożliwia kontakt z doktorem ,jest bardzo nieprzyjemna czuje się ważniejsza od lekarza ,mimo prośby mojego brata nie było szans aby nawet na 5min wejśc do doktora ciekawa jestem czy doktor wie z kim pracuje pewnie tak zmieniam poradnie

zmieniam poradnie

Stresuję się kiedy mam tam iść.Jakoś nie wzbudza mojej sympatii ale nie musi bo to tylko lekarz.

Lekarz, który powinien mieć odebrane prawa do zawodu. Pomimo zdiagnozowania astmy odmówił leczenia, nie przepisując żadnych leków. Duszności były na tyle nasilone iż konieczna była pomoc pogotowia ratunkowego.b Zdecydowanie nie jest godny polecenia. Jest wredny w stosunku do pacjenta.