dr hab. n. med. Wiesław Bonicki

Neurochirurg

anonim

14.10.2016

Naprawdę godny polecenia ,stara się pomagać wszystkim, zainteresowany losem człowieka. Pomaga nawet obcokrajowcom ,szybko wyznacza termin operacji ,jeżeli jest ona konieczna.

11.02.2013

Brak słów uznania dla tak wspaniałego człowieka,miałam usuwanego makrogruczolaka,czuję się dobrze.Dziękuje całemu zespołowi. Pozdrawiam Joanna

10.12.2012

Nie mam słów komentarza, dla tego lekarza. To jest człowiek, który po pięciu minutach rozmowy jest Twoim kolegą przyjacielem, doradcą, kimś z komu powierzaszżycie i zdrowie swoje lub osoby najbliższej i wiesz ,że zrobi wszystko co można dla uratowania jego zdrowia i życia. A do tego wesoły, uprzjemy, "swój chłop", kumpel. Spotkanie z nim to dla chorego nadzieja i przyrost sil do walki z chorobą, dla rodziny wsparcie. Przystępnie wytłumaczy choremu i rodzinie o co chodzi w chorobie i jka bedzie leczony. Zawsze ma czas dla ludzi. Poza tym wszyscy jego podwładni lekarze kształtowani są na ludzi jemu podobnych. Dba i ich rozwój naukowy. Co tu pisać, wspaniały, może po prostu dobry człowiek.

26.11.2012

najwspanialszy lekarz wraz dr Oziębło! Uratowali mnie i najprawdopodobniej zrobią to znowu,nikomu nie odmawiają. Dziękuję im z całego serca.........Natalia z mamą

Dziękuję im z całego serca.........Natalia z mamą

16.11.2012

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny. Na początku choroby męża byłam "zielona", wszystko wytłumaczył z własnej inicjatywy, nawet nie wiedziałam o co pytać. Lekarz z powołania, a nie wykonujący zawód.

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny

Szpital LUX MED
ul. Puławska 455
Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO

Grodzisk Mazowiecki