dr

Dolna 42
52,200386221,0260137

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.85
15 opinii

To, jak bada świadczy o całkowitej bezduszności i nieliczeniu się z emocjami, psychiką i problemami pacjenta w temacie seksu. Albo robi to specjalnie, bo przyjemność sprawia mu pastwienie się nad pacjentem, albo jest konowałem, który nie ma pojęcia o tym jakie emocje towarzyszą pacjentowi zgłaszającemu się do seksuologa. Tak czy siak, radzę trzymać się jak najdalej...

Bardzo dobry specjalista, pomaga zarówno pacjentom jak i studentom. Ma ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, do tego stara się stworzyć dogodną atmosferę podczas często intymnych i krępujących badań. Wiele znanych osób z show biznesu leczyło się u niego z pozytywnym skutkiem.

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad wizytą do zachęcam do zobaczenia tego: http://vod.pl/superwizjer-kolejny-skandal-w-polskim-towarzystwie,128792,w.html#0. Żyjmy w chorym kraju, gdziekolwiek indziej na świecie siedział by już do czasu wyjaśnienia sprawy ze względu na niepodważalne dowody na popełnienie przestępstwa a w Polsce zasiada w Towarzystwie Seksuologicznym jako wiceprezes i leczy dalej ludzi. Ja rozumiem domniemanie niewinności, ale nie powinien wykonywać zawodu jeśli jest poważne podejrzenie na to że może krzywdzić dalej ludzi. Dziwie się Starowiczowi. Miałam do niego szacunek, ale mimo że sam najlepiej wie jaką krzywdę mógł wyrządzić tym kobietom to sam daje ciche przyzwolenie. Wstyd Panie Prezesie. Są równi i równiejsi. Są babcie sprzedające pietruszkę, które się bujają po sądach za to że nie miały za co żyć, oraz jest Pan "doktor" - pieprzona święta krowa.

witajcie, byłam u tego lekarza na wizycie... jestem zdziwiona... czy on ma takie "metody badania i leczenia"? nie wiem co mam o tym myśleć...jakie są Wasze doświadczenia...?

W zawoalowany sposób stwierdził,że jestem wariatką i dlatego mój mąż ma prawo się masturbować.Dziwię się,że coś takiego powiedział osobie chorującej od lat na depresję.Sprawił,że po raz kolejny odechciało mi się żyć.

Polecam tego lekarza, jestem bardzo zadowolona z leczenia, które mi zaoferował, pomimo, że zgłosiłam się do niego z problemem bardzo intymnym i do dobrego poczucia wymagana była odpowiednia i profesjonalna postawa lekarza, którą właśnie otrzymałam. Jestem zdziwiona negatywnymi komentarzami, które czytam na stronie, zupełnie nie zgadzam się z nimi, zapewniam Was dziewczyny, że wybranie się do tego doktora, to właściwy wybór !!!!

Korzystam z pomocy tego lekarza od 2 lat, na pierwszej wizycie Dr Czernikiewicz skierował mnie do psychologa, który wykonał ze mną testy i przeprowadził wywiad. Potem na podsumowaniu zalecił mi spotkania z psychologiem raz na dwa tygodnie, ponieważ nie jestem z Warszawy i dojazd zajmuję mi sporo czasu. Po okresie około pół roku podjął dalsze kroki związane z leczeniem mojego problemu, przez cały ten okres miałem z nim kontakt ok. raz na miesiąc. Jestem zadowolony, ponieważ podszedł do mojego problemu bardzo rozsądnie, skupiając się na obszernej diagnostyce, dzięki temu czułem, że każda decyzja, którą podejmuje jest przemyślana i odpowiedzialna. Pełen profesjonalizm, mogę polecić każdemu tego lekarza !!!

Zglosiłem się do tego lekarza najpierw sam, a potem z żoną. On po prostu uratował mi życie. Przyjechałem do niego z odległego miasta. Po pierwsze zgodził się na wizytę kolejnego dnia po moim telefonie, pomimo tego, że nie miał w ten dzień dnia przyjęć, po drugie jednego dnia zrobił mi 3 różne badania tylko ze względu na to, że byłem z daleka, łącznie poświęcił mi około 3 / 4 godzin, po trzecie udzielił mi wszelkich informacji, a na koniec wydał zaświadczenie i wszytko opisał na piśmie. Jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że mój problem niemalże doprowadził do rozpadu mojej rodziny, a dzięki niemu wszystko wróciło do normy. Pogodny, kompetentny, życzliwy i rozsądny.

Ego pana doktora znacznie przerasta jego umiejetności lekarskie. Każe długo czekac przed gabinetem, bo przyjmuje studentki. Nie wiem jakim jest wykladowcą, bo jako lekarz nie wykazuje się kompetencjami. W ogóle nie wnika w problem, zadaje jedynie zdawkowe pytania, po prostu odbębnia wizytę. Nic nie tłumaczy Po cholerę mnie wyslano do niego na konsultację??? Chyba dla statystyki przychodni

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą udzielił mi Doktor Czernikiewicz. Po zgłoszeniu się na wizytę było kilka spotkań skoncentrowanych na zrozumieniu źródła problemu. Później uzyskałam info o możliwościach leczenia, wybrałam jedną z nich i raz w tyg umawiałam się z dr na wizyty, bardzo mi one pomogły, pomimo, że problem był bardzo intymny, a leczenie wymagało zaufania wobec lekarza. Mogę szczerze polecić wszystkim tego specjalistę, ponieważ moje kłopoty w tej sferze skończyły się.

Byłam pacjentką dr Czernikiewicza i mogę polecić Go z czystym sumieniem. Uważam, że ma bardzo dużą wiedzę i potrafi wykorzystać ją w praktyce. Podczas całej terapii miałam poczucie, że dobro pacjenta jest dla tego lekarza najważniejsze. Myślę, że Dr Czernikiewicz patrzy na problem każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Dużą zaletą tej Poradni jest dostępność specjalistów z wielu dziedzin.

Jestem zadowolona z wizyty, kompleksowe leczenie, zostałam przebadana zarówno przez lekarza seksuologa ginekologa, psychologa seksuologa, jak i lekarza seksuologa - psychiatrę. Po wszystkich badaniach satysfakcjonująca informacja zwrotna i propozycja leczenia, z którego do dzisiaj korzystam.

Ten lekarz spowodował, że nigdy więcej nie podejmę leczenia u seksuologa. Spotkało mnie upokorzenie, naruszenie godności i intymności. Jego "metody badania" łamią podstawowe zasady etyczne i moralne. Po wizycie kac moralny i szok przez wiele dni...

nigdy więcej! upokarzający doświadczenie.

Gość prowadzi wykłady z seksuologii, jest biegłym sądowym i był chyba też konsultantem wojewódzkim z zakresu seksuologii. Więc wiedzę teoretyczną może i ma. Tymczasem w praktyce... brak słów. W ogóle nie słuchał, nie pytał. Po kilku wizytach w rozmowie okazało się, że w ogóle zapomniał z czym do niego przyszedłem, czym mnie zszokował. Poza głupimi komentarzami nie potrafił pomóc.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny