lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny, Urolog

Urologia, seksuologia, chirurgia - Konsultacje, diagnostyka, zabiegi. Leczenie zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku, schorzeń narządów płciowych, stulejki, krótkiego wędzidełka, wodniaka jądra, nietrzymania moczu, przerostu prostaty, kamicy moczowej. Wazektomia bez igły i skalpela.

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek

Bardzo fachowe podejście do tematu. Sprawa załatwiona szybko i bezboleśnie. Podczas zabiegu miła i luźna atmosfera.Polecam.

Polecam. Pełen profesjonalizm, życzliwa atmosfera i skuteczność zabiegu. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami: zabieg bez bólu, szybki i bez komplikacji. Paweł

Paweł

Minęło 8 tygodni od zabiegu Wazektomii przeprowadzonego przez Zespół Pana Doktora Jaskulskiego. Odebrałem wynik z badania nasienia - brak plemników. Bardzo pozytywnie oceniam osobę Pana Doktora, Jego podejście do pacjenta. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko samym zabiegiem, ale także podejściem Pana Doktora do moich wątpliwości, problemów zgłaszanych po zabiegu i zainteresowania aż do chwili obecnej. Polecam wszystkim Panom, Parom zabieg rozważającym zabieg Wazektomii zespół Pana Doktora Jaskulskiego.

Szerokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i fachowość, spokój oraz ujmująca osobowość czynią Pana Doktora specjalistą, do którego zgłaszam się z absolutną pewnością, że moje zdrowie jest we właściwych rękach. Na każdym etapie otrzymałem dokładne informacje o stanie zdrowia i planowanym leczeniu. Jestem chodzącym i wyleczonym przykładem na dowód skuteczności metod leczniczych Pana Doktora Jaskulskiego. Ponadto Pan Doktor współpracuje ze świetnie wykwalifikowaną i przemiłą pielęgniarką, udzielającą wzorcowej opieki nad pacjentem. Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

Wysokiej klasy specjalista, bardzo miła i fachowa obsługa w gabinecie. Przyjazne dla pacjenta godziny przyjęć i bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym pomocy na najwyższym poziomie!!!

Bardzo dobry specjalista. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. Atmosfera przyjazna dla pacjenta, rozmowa fachowa i rzeczowa. Po zabiegu lekarz również interesuje się stanem zdrowia pacjenta, szczerze polecam i pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Jaskulskiego, moja przypadlosc zostala w calosci wyleczona, a bylo to cos co doskwieralo mi od dlugiego czasu, zostalo mi zaproponowane leczenie, ktore pomoglo w 100%. Leczenie problemow urologicznych nigdy nie jest przyjemne, jednak uprzejmosc pana doktora wszystko ulatwila. Polecam

Po lekturze stron internetowych o stulejce byłem pełen obaw. Wybrałem gabinet dr Jaskulskiego i nie żałuje. Znakomity kontakt, doskonała znajomość tematu i olbrzymie doświadczenie. Zdecydowałem się na plastykę napletka. Bezproblemowy zabieg i żadnych powikłań podczas gojenia. Teraz korzystam z „nowego sprzętu”. Lekarz godny polecenia. W pełni zasłużony pozytyw. Marek P. (stulejka całkowita.)

Lekarz godny polecenia. Bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie. Rzetelny, posiadający dużą wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Znakomity diagnosta. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem. Pan doktor konkretnie i rzeczowo odpowiadał na moje pytania, wszystko dokładnie wyjaśniając i rozwiewając moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim zdrowa.