dr n. med. Wiesław Jundziłł

Angiolog, Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

13.02.2009

Ujął mnie swoim podejściem do mojego Taty, bardzo konkretnie i rzeczowo odpowiadał na pytania, wiedział o wszystkim . Bardzo uprzejmy, nie było pytania na które nie znałby odpowiedzi. Nie było dla niego problemem usiąść i spokojnie porozmawiać. Naprawdę polecam!!!

Naprawdę polecam!!!

ruda58 ruda58

30.01.2011

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny.Mój tata był operowany przez dr Jundziłła w 1999r. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, choć nie obyło się bez komplikacji. Jednakże doktor uporał się ze wszystkim. Do dzisiaj tata pozostaje pod opieką doktora Jundziłła.Jest w dobrym stanie i bardzo sobie ceni jego wiedzę i opiekę. Oprócz tego, że Pan Jundziłł jest bardzo dobrym lekarzem to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecam leczenie u Niego.
Dziękujemy Panie doktorze.
Ewa Kaługa i Kazimierz Graczyk

22.05.2011

Mam 30 lat i już 2 operacje usuwania żylaków przez Pana doktora,jestem bardzo zadowolona.Po operacjach wszystko szybko się goiło,nie było problemów,profesjonalny lekarz godny zaufania.

15.02.2012

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez Pana Dr. Wiesława Jundziłła zabiegu w nowo otwartej klinice. Wspaniały lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej. Traktuje pacjenta nie jak kolejny przypadek medyczny, ale jako osobę. Okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Świetny fachowiec, doskonała opieka. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka z Opola.

03.03.2012

Pan doktor jest świetnym specjalistą - operował mi już drugą nogę na żylaki i jestem bardzo zadowolony, wszystko zagoiło sie bez problemu. Polecam lekarza z powołaniem!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Angiolog Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Piotr Sokala