dr n. med. Wiesław Jundziłł

Angiolog, Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

S.

20.09.2013

Ze względu na moją pracę stojącą (jestem instrumentariuszką) i konieczność szybkiego powrotu do zdrowia zdecydowałam się na zbieg laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Wszystko odbyło się wzorowo- a już po paru dniach wróciłam do pracy. Polecam bardzo gorąco.

13.04.2013

Byłem w Klinice w lutym 2013 .Miałem robioną kolonoskopię ,lekarz który to wykonywał był uprzejmy i wszystko mi wytłumaczył .Dlatego kiedy dostałem skierowanie na usunięcie hemoroidów bez obawy zwróciłem się do tej kliniki. Niestety rozczarowałem się ponieważ mimo że zgłosiłem się o wyznaczonej godzinie Pan doktor przyjął poza kolejnością 2 panie tłumacząc się że to tylko chwila .Ta chwila trwała 2 i pół godz. Podejrzewam że te Panie były prywatnie . Wszystko jestem w stanie zrozumieć ,ale z szacunku dla każdego pacjenta wypadałoby wyznaczyć mi późniejszą godzinę. Ponadto Pan doktor w przeciwieństwie do swojego kolegi,który w lutym przeprowadzał badanie,nie wyjaśnił mi co będzie się działo po zabiegu ,jak mam się zachować po zabiegu ,co mi wolno a co nie . Jestem rozczarowany

23.01.2013

Bardzo polecam Pana Doktora. Miałam wykonany zabieg usuwania żylaków laserowo. Zaraz po zabiegu poszłam do domu!!! Pełny profesjonalizm. Pacjentka z Łochowa

30.10.2012

Doktor W. Jundziłł to lekarz z powołania, mogę tego prawdziwego profesjonalistę polecić każdemu choremu. Wyróżnia się niezwykle kulturalnym podejściem do pacjenta, któremu nie szczędzi czasu na objaśnienia dotyczące danej jednostki chorobowej. Lekarz emanuje dobrocią i uczciwością, wykazuje empatię. Patrzy prosto w oczy - co też jest rzadkie w tej profesji. Kiedy tego potrzebuję, mogę do niego przedzwonić na prywatną komórkę. Znacie kogoś takiego drugiego? Zdzisław Seroka, Wyrzysk

08.07.2012

minął tydzień od zabiegu usunięcia żyły odpiszczelowej. Czuję się b. dobrze. Pobyt w klinice wspominam świetnie - rodzinna atmosfera i wyspecjalizowana kadra lekarzy. Szkoda że rano trzeba było zbierac sie do domu..

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Angiolog Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Piotr Sokala