dr n. med.Wiesław Jundziłł

Średnia:
4.1512345
20 opinii

• 5

Ze względu na moją pracę stojącą (jestem instrumentariuszką) i konieczność szybkiego powrotu do zdrowia zdecydowałam się na zbieg laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Wszystko odbyło się wzorowo- a już po paru dniach wróciłam do pracy. Polecam bardzo gorąco.

• 2

Byłem w Klinice w lutym 2013 .Miałem robioną kolonoskopię ,lekarz który to wykonywał był uprzejmy i wszystko mi wytłumaczył .Dlatego kiedy dostałem skierowanie na usunięcie hemoroidów bez obawy zwróciłem się do tej kliniki. Niestety rozczarowałem się ponieważ mimo że zgłosiłem się o wyznaczonej godzinie Pan doktor przyjął poza kolejnością 2 panie tłumacząc się że to tylko chwila .Ta chwila trwała 2 i pół godz. Podejrzewam że te Panie były prywatnie . Wszystko jestem w stanie zrozumieć ,ale z szacunku dla każdego pacjenta wypadałoby wyznaczyć mi późniejszą godzinę. Ponadto Pan doktor w przeciwieństwie do swojego kolegi,który w lutym przeprowadzał badanie,nie wyjaśnił mi co będzie się działo po zabiegu ,jak mam się zachować po zabiegu ,co mi wolno a co nie . Jestem rozczarowany

• 5

Bardzo polecam Pana Doktora. Miałam wykonany zabieg usuwania żylaków laserowo. Zaraz po zabiegu poszłam do domu!!! Pełny profesjonalizm. Pacjentka z Łochowa

• 5

Doktor W. Jundziłł to lekarz z powołania, mogę tego prawdziwego profesjonalistę polecić każdemu choremu. Wyróżnia się niezwykle kulturalnym podejściem do pacjenta, któremu nie szczędzi czasu na objaśnienia dotyczące danej jednostki chorobowej. Lekarz emanuje dobrocią i uczciwością, wykazuje empatię. Patrzy prosto w oczy - co też jest rzadkie w tej profesji. Kiedy tego potrzebuję, mogę do niego przedzwonić na prywatną komórkę. Znacie kogoś takiego drugiego? Zdzisław Seroka, Wyrzysk

• 5

minął tydzień od zabiegu usunięcia żyły odpiszczelowej. Czuję się b. dobrze. Pobyt w klinice wspominam świetnie - rodzinna atmosfera i wyspecjalizowana kadra lekarzy. Szkoda że rano trzeba było zbierac sie do domu..

• 5

wspanialy fachowiec,uprzejmy,wyrozumialy.Takich lekarzy nam potrzeba. pacjent

• 5

Pan doktor jest świetnym specjalistą - operował mi już drugą nogę na żylaki i jestem bardzo zadowolony, wszystko zagoiło sie bez problemu. Polecam lekarza z powołaniem!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez Pana Dr. Wiesława Jundziłła zabiegu w nowo otwartej klinice. Wspaniały lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej. Traktuje pacjenta nie jak kolejny przypadek medyczny, ale jako osobę. Okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Świetny fachowiec, doskonała opieka. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka z Opola.

• 1

Nie mogę polecic tego pana. Wizyta u niego to strata czasu.

• 1

Nie wzbudził mojego zaufania. Wizyta u niego to moim zdaniem strata czasu

• 1

Szkoda czasu. niewiele się można od niego dowiedzieć.

• 3

chciałabym skontaktować się z Panem doktorem,umówić na wizyte,ale nie mogę sie dodzwonic pod numer,który zamieszczony jest w internecie. Czy ktoś z Państwa mógłby napisać mi w jak sposób mogłabym się skontaktować!?

• 5

Mam 30 lat i już 2 operacje usuwania żylaków przez Pana doktora,jestem bardzo zadowolona.Po operacjach wszystko szybko się goiło,nie było problemów,profesjonalny lekarz godny zaufania.

• 2

Nie polecam tego pana. Powierzchowny kontakt.

• 5

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny.Mój tata był operowany przez dr Jundziłła w 1999r. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, choć nie obyło się bez komplikacji. Jednakże doktor uporał się ze wszystkim. Do dzisiaj tata pozostaje pod opieką doktora Jundziłła.Jest w dobrym stanie i bardzo sobie ceni jego wiedzę i opiekę. Oprócz tego, że Pan Jundziłł jest bardzo dobrym lekarzem to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecam leczenie u Niego. Dziękujemy Panie doktorze. Ewa Kaługa i Kazimierz Graczyk

• 5

spanialy czlowiek i bardzo dobry lekarz dzieki panu doktorowi mam nogi i od 16 lat chod ze i bardzo mu za to dziekuje

• 5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam leczył przez wiele lat mojego tatę Jestem bardzo wdzięczna Pan doktorowi za to,że przedłużył o wiele lat życie memu ojcu dzięki czemu mogliśmy być dłużej razem.Najlepszy lekarz POLECAM.

• 5

Dr Wiesław Jundziłł jest godnym lekarzem do polecenia. Miałam już kontakt z wieloma lekarzami, ale ten jest naprawdę super - pod każdym względem. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, wszystko dokładnie wytłumaczy, a do tego jest bardzo sympatyczny. Bardzo dobrze czuję się po zabiegu, także od mnie dla niego 5.

• 5

Witam,mam pytanie,w jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje lekarz?czy trzeba rejesrować się wcześniej?dziękuje

• 5

Ujął mnie swoim podejściem do mojego Taty, bardzo konkretnie i rzeczowo odpowiadał na pytania, wiedział o wszystkim . Bardzo uprzejmy, nie było pytania na które nie znałby odpowiedzi. Nie było dla niego problemem usiąść i spokojnie porozmawiać. Naprawdę polecam!!!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat