dr n. med. Wiesław Jundziłł

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Żylaki nie zniknęły. Jestem zawiedziony. Spodziewałem się lepszych efektów. Mój ojciec też miał żylaki i był operowany w innym szpitalu. Żylaki miał wielkości kabli. Śladu po nich nie pozostało. U mnie już po zabiegu po tygodniu pojawiły się nowe żylaki. Albo może to stare, bo w tych samych miejscach. Słabo to oceniam.

Niestety pan doktor zbagatelizował fakt, a być może w ogóle nie wpadł na to, ze po zabiegu miniflebektomii przeprowadzonym dwa lata predzej przez kogoś innego, mam podwiązaną nie tę żyłę co trzeba ( czyli zdrową, a nie chorą) i mimo, iz niby dokladnie obejrzał nogę, zrobił usg i wziął za to pieniądze, wypuscil mnie z gabinetu ze świadomością, ze wszystko jest w porządku. Nie dawało mi to jednak spokoju- noga wciaz bolala i dopiero kolejny lekarz zauważył, ze jest coś nie tak: podszedl fachowo do sprawybi przeprowadzil zabieg poprawkowy, tym ...

dopiero kolejny lekarz zauważył, ze jest coś nie tak: podszedl fachowo do sprawybi przeprowadzil zabieg poprawkowy, tym razem juz udany.
To bylo kilka lat temu.

Nie polecam tego lekarza.

Ze względu na moją pracę stojącą (jestem instrumentariuszką) i konieczność szybkiego powrotu do zdrowia zdecydowałam się na zbieg laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Wszystko odbyło się wzorowo- a już po paru dniach wróciłam do pracy. Polecam bardzo gorąco.

Byłem w Klinice w lutym 2013 .Miałem robioną kolonoskopię ,lekarz który to wykonywał był uprzejmy i wszystko mi wytłumaczył .Dlatego kiedy dostałem skierowanie na usunięcie hemoroidów bez obawy zwróciłem się do tej kliniki. Niestety rozczarowałem się ponieważ mimo że zgłosiłem się o wyznaczonej godzinie Pan doktor przyjął poza kolejnością 2 panie tłumacząc się że to tylko chwila .Ta chwila trwała 2 i pół godz. Podejrzewam że te Panie były prywatnie . Wszystko jestem w stanie zrozumieć ,ale z szacunku dla każdego pacjenta wypadałoby wyznaczyć mi późniejszą godzinę. Ponadto Pan doktor w przeciwieństwie do swojego kolegi,który w lutym przeprowadzał badanie,nie wyjaśnił mi co będzie się działo po zabiegu ,jak mam się zachować po zabiegu ,co mi wolno a co nie . Jestem rozczarowany

Bardzo polecam Pana Doktora. Miałam wykonany zabieg usuwania żylaków laserowo. Zaraz po zabiegu poszłam do domu!!! Pełny profesjonalizm. Pacjentka z Łochowa

Doktor W. Jundziłł to lekarz z powołania, mogę tego prawdziwego profesjonalistę polecić każdemu choremu. Wyróżnia się niezwykle kulturalnym podejściem do pacjenta, któremu nie szczędzi czasu na objaśnienia dotyczące danej jednostki chorobowej. Lekarz emanuje dobrocią i uczciwością, wykazuje empatię. Patrzy prosto w oczy - co też jest rzadkie w tej profesji. Kiedy tego potrzebuję, mogę do niego przedzwonić na prywatną komórkę. Znacie kogoś takiego drugiego? Zdzisław Seroka, Wyrzysk

minął tydzień od zabiegu usunięcia żyły odpiszczelowej. Czuję się b. dobrze. Pobyt w klinice wspominam świetnie - rodzinna atmosfera i wyspecjalizowana kadra lekarzy. Szkoda że rano trzeba było zbierac sie do domu..

wspanialy fachowiec,uprzejmy,wyrozumialy.Takich lekarzy nam potrzeba. pacjent

wspanialy fachowiec,uprzejmy,wyrozumialy.Takich lekarzy nam potrzeba. pacjent

Pan doktor jest świetnym specjalistą - operował mi już drugą nogę na żylaki i jestem bardzo zadowolony, wszystko zagoiło sie bez problemu. Polecam lekarza z powołaniem!

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez Pana Dr. Wiesława Jundziłła zabiegu w nowo otwartej klinice. Wspaniały lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej. Traktuje pacjenta nie jak kolejny przypadek medyczny, ale jako osobę. Okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Świetny fachowiec, doskonała opieka. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka z Opola.