Lekarze Skwierzyna

lekarz Piotr Bobrek

Anestezjolog

66-440 Skwierzyna

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach! Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza! Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem! Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

lekarz Andrzej Galert

os. LWP 1f lok. 5
66-440 Skwierzyna

Wspaniały człowiek i lekarz, życzliwy,pełen zrozumienia i wsparcia dla pacjenta. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Oby więcej takich lekarzy

lekarz Bożena Lech

Ginekolog położnik, Ginekolog

szpitalna 1
Skwierzyna

Bardzo miła Pani doktor, podejście do pacjenta super. Kontakt telefoniczny bez problemów. Finansowo też super. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Jolanta

Kamila Zelent-Malinowska

Laryngolog

szpitalna 1
Skwierzyna

Nie polecam i przestrzegam przed wizytą u tej kobiety w przychodni na Dworcowej. Moje badanie trwało 10 sekund, nie usłyszałam żadnych pytań dotyczących moich dolegliwości ani też "pani doktor" nie była w stanie podać jakichkolwiek przyczyn moich dolegliwości oprócz (cytuje): ludzie, którzy dużo się przemieszczają, tak mają..." Może dlatego, że bardziej skupiła się na obrażaniu mnie i myśleniu nad kolejnymi niewybrednymi komentarzami w moim kierunku. Nie zleciła żadnych dodatkowych badań ...
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Anna Matyja

Psychiatra

66-440 Skwierzyna

Lekarz którego szukałam wiele lat. Rozmowa jak z najlepszym przyjacielem, tylko rady złote i profesjonalne. Polecam bardzo serdecznie :)

lekarz Janina Stach

Lekarz medycyny pracy

Działkowców 4
66-440 Skwierzyna

Bardzo sympatyczna Pani doktor, która sama wychodzi z inicjatywą badań, a nie czeka, aż pacjent sam się zdiagnozuje.

lekarz Bogdan Wszołek

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 2

jest zajebiscie cfddfhgdfhgdfhdfhrgfjhtujyu65reuy6uujtuj

lekarz Wojciech Wiktorowicz

Paderewskiego 1a
66-440 Skwierzyna

brak słów wierzę wam dziewczyny w to co piszecie leczyłam sie u tego lekarza 8 lat w pierwszą ciąże zaszłam właśnie 8 lat temu doktor sprawdził się bardzo dobrze kompetentny i delikatny chodziłam do niego na kase chorych do przychodni tak ja powiedział że będzie przy porodzie i pomoże mi przetwać i tak było choć było cieżko zaczełam rodzić o 7:30 urodziłam o 18 kiedy zaszłam wciąze drugą postanowiłam że ...

lekarz Liliana Słoń-Kowalska

Pediatra, Pulmonolog

Leśna 8
66-440 Skwierzyna

Zupełnie nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pani doktor jest bardzo uprzejma i ma podejście do dzieci. A moje jest bardzo wymagającym pacjentem. Nie tylko że względu na chorobę genetyczną ale również upośledzenie umysłowe. Naprawdę potrafi dać w kość. Dzięki wdrożeniu leczenia przez panią doktor syn w końcu może oddychać pełną piersią.

lekarz Rafał Ziętkiewicz

Lekarz medycyny pracy

66-440 Skwierzyna

polecam! super lekarz. Bardzo uprzejmy, miły oraz życzliwy. Godny polecenia! Widać że lekarz wie dobrze na czym polega jego praca i starannie się do tego przykłada. Jest odpowiedzialny.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Jarząbkowska

Endokrynolog, Pediatra

66-440 Skwierzyna

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Wojciech Wiktorowicz

Paderewskiego 1a
66-440 Skwierzyna

Nie polecam Pana Wojciecha Wiktorowicza. Byłam jego pacjentkom- prowadził moją ciąże. Gdy przychodziłam na wizyty prywatne był miły, wiedział o wszystkich moich problemach i powiedział że” w moim przypadku będę miała cesarskie cięcie”, umówił mnie nawet na termin, miałam się tylko zgłosić do szpitala w Skwierzynie. Gdy przyjechałam do szpitala Pan doktor gdy mnie zobaczył zaczął się zachowywać jakby mnie nie znał i wtedy się dowiedziałam że nie jestem zapisana ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Hanna Ciepielewicz

Neonatolog, Pediatra

Arciszewskiego 2 lok. 31

lek. dent. Małgorzata Dauksza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDICUS "
Powstańców Wielkopolskich 24

lekarz Ewa Paluch