Wiesław Mahaczek

Szczecin
53,434751414,5250596

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
10 opinii

Świetny lekarz , bardzo konkretny ,przyjeżdzam do Pana doktora z woj. Pomorskiego , uważam że lepszego nie ma , ostatni z powołaniem być może , z szcunkiem imiennik Wiesław.

Nie wiem kto wypisuje takie opinie o Panu doktorze , po pierwsze ceny są jednymi z najtańszych w Szczecinie , po drugie leczyłem się u kilku lekarzy długi czas , Pan doktor konkretnie podał powód i wyleczył , leczył również jak się okazało mojego wujka , który dziś ma 94 lata , było to dawno ale ma się świetnie a wszyscy go już skreślali i nie chcieli nawet operować , śmieszą mnie jakieś komentarze ludzi , którym bardziej potrzebny jest psycholog , i chęć pocieszenia niż konkretne leczenie , nie wspominając o słownictwie tych osób oraz braku przedstawienia się , pozdrowienia dla Pana doktora , dużo zdrowia i proszę nie przejmować się chamskimi opiniami .

bardzo kiepski jeśli chodzi o choroby weneryczne typu chlamydia czy poważne zapalenie prostaty o podłożu bakteryjnym, poprostu konowal do tego cham i prostak, nie polecam.

Pan Wiesław Mahaczek nie powinien zajmować sie leczeniem pacjentów.Podejscie bardzo nieprofesjonalne( jest niecierpliwy,unosi głos,wykazuje poirytowanie,wydaje w sposób nieuprzejmy komendy,badanie przeprowadza bardzo niedelikatnie,wizyta trwa 3 minuty a pacjent czuje sie upokorzony.Szczerze odradzam wizytę u tego specjalisty...szkoda nerwów,zdrowia i pieniedzy

Pan doktor charakteryzuje się zarozumiałością i dość niską kulturą osobistą, mamy do czynienia z pół-bogiem, który działa na zasadzie: "co zrobić by się nie narobić i zedrzeć kasę z pacjenta". Osobiście, stanowczo odradzam wizytę u tego Pana. A co do pozytywnych komentarzy, pewnie część z nich to wesoła twórczość Pana Doktora. Kto wie, może i komuś tam pomógł, ale to wyjątkowy cynik. Ano, warto wspomnieć o arcyzabawnej diagnozie i prymitywnych oględzinach, podsumowując: totalna "wyjebka" na pacjenta. Na koniec coś na pocieszenie, na świecie pewnie istnieją gorsze osobniki, nasz " fachowiec" nie jest zepsuty do szpiku kości.

Lekarz,ktory zdecydownie nie ma podejscia do pacjenta,interesuja go bardziej korzysci materialne.Moj maz byl pacjetem tego lekarza,gdyby w pore nie trafil pod opieke innego lekarza, z pewnoscia przyplacil by to zyciem. Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

Świetny lekarz , leczyłem się u wielu urologów nie tylko w Szczecinie , nie byłem zadowolony męczyłem się długo póki znajomy nie polecił mi doktora . Dziękuje panie doktorze za profesjonalne podejście do mojej osoby oraz udzieloną pomoc . Wdzięczny pacjent .

Doktor Mahaczek to bardzo dobry specjalista . Leczę się u doktora od kilku lat , już po pierwszej wizycie zdiagnozował poprawnie moją chorobę , i mimo że nie mieszkam w Szczecinie dojeżdżam na wizyty ponieważ mam do doktora pełne zaufanie . Polecam .

Mimo ze polecila mi tego lekarza moja mama-lekarz, to jednak z pewnoscia kolejny raz pojde do kogos innego.

Chamskie, aroganckie komentarze w stosunku do pacjenta to dla tego człowieka chleb powszedni. Sądziłem, że ten człowiek miał po prostu gorszy dzień i dlatego obrażał innych ludzi, ale okazało się, że nic z tych rzeczy. Taki jest - grubiański, niekulturalny. Wystarczy zobaczyć ilość negatywnych komentarzy w internecie. Diagnozy nietrafione, gdyby nie inny lekarz nie wiadomo jakby się skończyło "leczenie" tego lekarza. Wizyta trwała 3 min., a diagnoza postawiona najprawdopodobniej na podstawie rozkładu fusów w herbacie. Nie kompetentny, nie douczony, grubiański arogant. Tak tylko mogę ocenić tego lekarza. Stanowczo odradzam. Najgorszy lekarz spotkany na mojej drodze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny