lekarz Wiesław Mahaczek

3,6
3,2

lillap62

17.05.2016

Super lekarz, konkretny, wnikliwy, może oszczędny w słowach ale zawsze wysłucha pacjenta do końca, wytłumaczy co i dlaczego. Poznałam dr. Mahaczka ok, 15 lat temu może jeszcze wcześniej. Dzięki doktorowi nasz tata, ma 92 lata, żyje i ma się dobrze. To lekarz godny zaufania i polecenia innym. Pozdrawiam serdecznie. Lilka

Mirosław

25.09.2015

Przy pierwszej wizycie zaskoczenie , doświadczony troszkę mało rozmowny postawny mężczyzna , kompleksowe zbadanie , drugie zaskoczenie niska cena wizyty , myślę sobie oho jeden z kolejnych ale chociaż tanio , przyjmuje leki , poprawa , następna wizyta bardzo dobre wyniki , i tu już dopiero było zaskoczenie po moich wizytach u innych lekarzy , ludzie śpieszmy się do takich specjalistów bo szybko odchodzą .

Karol

05.01.2016

Jeden z najlepszych specjalistów w regionie .Mówią że trzech jest dobrych , ja za namową znajomych wybrałem doktora i nie żałuje . Diagnoza , operacja wykonana przez doktora dwa lata temu , stałe kontrole i mimo 72 lat nadal pracuje i ciesze się życiem .

Anonim

11.09.2015

Dziękuje doktorowi za operacje , było ze mną ciężko wiem , też mam trudny charakter , ale dzięki Bogu dzięki panu nadal żyje , Pan wie kto pisze Juliusz

Anonim

09.09.2015

Dziękuje Panu lekarzowi , właściwie żyje dzięki Panu już kilka długich lat , już mnie skreślali a Pan mi pomógł . Tyle co mogę Panu pomóc dzięki wnukowi ta ta dobra i ciepła opinia . Jarosław

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Szczecin"?

Gabinet Prywatny "Artimed"
Sciegiennego 27