lekarzWiesław Mahaczek

Urolog dziecięcy, Urolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.6512345
10 opinii

• 4

Świetny lekarz , bardzo konkretny ,przyjeżdzam do Pana doktora z woj. Pomorskiego , uważam że lepszego nie ma , ostatni z powołaniem być może , z szcunkiem imiennik Wiesław.

• 5

Nie wiem kto wypisuje takie opinie o Panu doktorze , po pierwsze ceny są jednymi z najtańszych w Szczecinie , po drugie leczyłem się u kilku lekarzy długi czas , Pan doktor konkretnie podał powód i wyleczył , leczył również jak się okazało mojego wujka , który dziś ma 94 lata , było to dawno ale ma się świetnie a wszyscy go już skreślali i nie chcieli nawet operować , śmieszą mnie jakieś komentarze ludzi , którym bardziej potrzebny jest psycholog , i chęć pocieszenia niż konkretne leczenie , nie wspominając o słownictwie tych osób oraz braku przedstawienia się , pozdrowienia dla Pana doktora , dużo zdrowia i proszę nie przejmować się chamskimi opiniami .

• 1

bardzo kiepski jeśli chodzi o choroby weneryczne typu chlamydia czy poważne zapalenie prostaty o podłożu bakteryjnym, poprostu konowal do tego cham i prostak, nie polecam.

• 1

Pan Wiesław Mahaczek nie powinien zajmować sie leczeniem pacjentów.Podejscie bardzo nieprofesjonalne( jest niecierpliwy,unosi głos,wykazuje poirytowanie,wydaje w sposób nieuprzejmy komendy,badanie przeprowadza bardzo niedelikatnie,wizyta trwa 3 minuty a pacjent czuje sie upokorzony.Szczerze odradzam wizytę u tego specjalisty...szkoda nerwów,zdrowia i pieniedzy

• 1

Pan doktor charakteryzuje się zarozumiałością i dość niską kulturą osobistą, mamy do czynienia z pół-bogiem, który działa na zasadzie: "co zrobić by się nie narobić i zedrzeć kasę z pacjenta". Osobiście, stanowczo odradzam wizytę u tego Pana. A co do pozytywnych komentarzy, pewnie część z nich to wesoła twórczość Pana Doktora. Kto wie, może i komuś tam pomógł, ale to wyjątkowy cynik. Ano, warto wspomnieć o arcyzabawnej diagnozie i prymitywnych oględzinach, podsumowując: totalna "wyjebka" na pacjenta. Na koniec coś na pocieszenie, na świecie pewnie istnieją gorsze osobniki, nasz " fachowiec" nie jest zepsuty do szpiku kości.

• 1

Lekarz,ktory zdecydownie nie ma podejscia do pacjenta,interesuja go bardziej korzysci materialne.Moj maz byl pacjetem tego lekarza,gdyby w pore nie trafil pod opieke innego lekarza, z pewnoscia przyplacil by to zyciem. Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

• 5

Świetny lekarz , leczyłem się u wielu urologów nie tylko w Szczecinie , nie byłem zadowolony męczyłem się długo póki znajomy nie polecił mi doktora . Dziękuje panie doktorze za profesjonalne podejście do mojej osoby oraz udzieloną pomoc . Wdzięczny pacjent .

• 5

Doktor Mahaczek to bardzo dobry specjalista . Leczę się u doktora od kilku lat , już po pierwszej wizycie zdiagnozował poprawnie moją chorobę , i mimo że nie mieszkam w Szczecinie dojeżdżam na wizyty ponieważ mam do doktora pełne zaufanie . Polecam .

• 2

Mimo ze polecila mi tego lekarza moja mama-lekarz, to jednak z pewnoscia kolejny raz pojde do kogos innego.

• 1

Chamskie, aroganckie komentarze w stosunku do pacjenta to dla tego człowieka chleb powszedni. Sądziłem, że ten człowiek miał po prostu gorszy dzień i dlatego obrażał innych ludzi, ale okazało się, że nic z tych rzeczy. Taki jest - grubiański, niekulturalny. Wystarczy zobaczyć ilość negatywnych komentarzy w internecie. Diagnozy nietrafione, gdyby nie inny lekarz nie wiadomo jakby się skończyło "leczenie" tego lekarza. Wizyta trwała 3 min., a diagnoza postawiona najprawdopodobniej na podstawie rozkładu fusów w herbacie. Nie kompetentny, nie douczony, grubiański arogant. Tak tylko mogę ocenić tego lekarza. Stanowczo odradzam. Najgorszy lekarz spotkany na mojej drodze.

Gdzie przyjmuję

place 11

Szpital MSWiA

Jagiellońska 44
    Szczecin
    53,434751414,5250596

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat