Wiesław Mikulski

Krosno Odrzańskie
52,05482315,0969250 68 383 86 17

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
10 opinii

bardzo dobry okulista.polecam.zostałam dokładnie zbadana.wspomniałam o alergii sezonowej i doktor od razu zainteresował się i przepisał odpowiednie krople do oczu.

drogo drogo drogo. I byle jak. Zdecydowanie nie polecam.

zdecydowanie nie polecam. Traktuje każdego pacjenta "z góry", czułam się u niego jak w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Poza tym niemiły i drogi. Mój pierwszy i ostatni raz.

Ja również jestem b.zadowolona kompetentny lekarz- jedyny minus jest taki,że mają wysokie ceny soczewek. Oprawy okularowe jak na Krosno są również dość drogie, dlatego zrobiłam nowe okulary u konkurencji.

najważniejsze,że przyjął moje dziecko (i to bez kolejki)w piątek po południu gdy inni lekarze mieli JUŻ "week end". Dziękuję Panu.

Pacjentem jestem ok.10 lat. Podejście bardzo dobre, wytłumaczenie schorzenia i dalszego leczenia. Podejście profesjonalne.

Zdecydowanie polecam. Trafiłam do Pana Mikulskiego bo miałam wcześniej źle dobrane szkła, strasznie się męczyłam... Pan Mikulski zbadał, dobrał odpowiednie szkła z nimi świat wygląda znacznie lepiej. Chodzę do P. Mikulskiego już wiele lat i mnie nie zawiódł.

Jak najbardziej polecam Doktora Mikulskiego :) Od dziecka badam swoje oczka u Pana Doktora. Jesli chodzi o ostatnia wizyte to badal mnie okolo 30 min kazde badanie przeprowadzil dokladnie i spokojnie mi wszystko wytlumaczyl :) Nie znam lepszego specjalisty w tej dziedzinie medycyny w krosnie...

wspanialy lekarz :) polecam go kazdemu, nie mam do niego rzadnych zastrzezen ani teraz ani gdy przyjmowal na NFZ :)

Bardzo dobry lekarz. poświecą dużo czasu. bada kompleksowo. można mieć pełne zaufanie

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny