dr Wiesław Oskroba

Pediatra

Średnia ocen:5/5
Opinii7

05.04.2013

chodzę z moimi dziećmi do tego lekarza już 15 lat .Super lekarz fachowe podejście i super kontakt z dzieckiem .Parę razy prostował zdrowie moich dzieci poinnych lekarzach przepisuje tanie a zarazem skuteczne lekarstwa a wizyta kosztuje śmieszne pieniądze .Polecam jeżeli zdrowie dziecka jest dla was ważne tylko Oskroba.

22.01.2014

Leczę się u tego lekarza w zasadzie od urodzenia, czyli nazbierało się tego już 18 lat bez kilku miesięcy. Polecam go bardzo, ponieważ nie zdarzyło się jeszcze, by jego diagnoza była niewłaściwa - ani u mnie, ani u innych członków rodziny, którzy również się u niego leczą. Nawet, kiedy zdarzało mi się pójść do innego lekarza, w końcu i tak zawsze lądowałam u pana doktora, a leczenie, które on zaproponował, zawsze przynosiło rezultaty. Ocenia sprawę obiektywnie - nie wyolbrzymia, nie daje zwariować, ale też nie bagatelizuje, ma naprawdę trzeźwe spojrzenie. Brał i chyba nadal bierze naprawdę śmieszne pieniądze za prywatną wizytę i nigdy nie było problemów, by przyjechać np. w weekend - jeśli tylko był na miejscu, w razie potrzeby zawsze pomógł. Z tego, co wiem, jest tak nadal, a to naprawdę bardzo cenna cecha - taki lekarz z powołania, empatyczny, dla ludzi. No, i wiele razy pochwalił się naprawdę rozległą wiedzą. Polecam wszystkim :)

Ania

27.04.2015

Najlepszy lekarz na świecie!podejście,diagnoza na najwyższym poziomie,polecam go wszystkim znajomym i nie ma osoby,która powiedziałaby złe słowa na dr Oskrobę.Taki lekarz to skarb.

Marek

21.05.2015

Witam.Doktor Oskroba uratował moje życie w 1983 roku.Miałem wtedy 3 lata,dziś 35.Od tamtego czasu nigdy go nie widziałem,ale dzięki niemu żyję i mam wspaniałą rodzinę.Dziękuję Panu,Marek B.

04.02.2013

Zapisanie moich dzieci do tego lekarza było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy szukają BARDZO DOBREGO lekarza - pediatry dla swoich dzieci. I akurat fakt, że rzeczywiście nie jest drogi jest istotny ale o wiele, wiele ważniejsze jest jego podejście do pacjenta, ma ogromną wiedzę w swojej specjalizacji i pediatrii ale to również świetny psycholog, lekarz, który nie pozwala rodzicom dać się zwariować przez np. innych lekarzy specjalistów, "pseudolekarzy" oraz konowałów itp.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii