drWiesław Oskroba

Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
5 opinii

• 5

Leczę się u tego lekarza w zasadzie od urodzenia, czyli nazbierało się tego już 18 lat bez kilku miesięcy. Polecam go bardzo, ponieważ nie zdarzyło się jeszcze, by jego diagnoza była niewłaściwa - ani u mnie, ani u innych członków rodziny, którzy również się u niego leczą. Nawet, kiedy zdarzało mi się pójść do innego lekarza, w końcu i tak zawsze lądowałam u pana doktora, a leczenie, które on zaproponował, zawsze przynosiło rezultaty. Ocenia sprawę obiektywnie - nie wyolbrzymia, nie daje zwariować, ale też nie bagatelizuje, ma naprawdę trzeźwe spojrzenie. Brał i chyba nadal bierze naprawdę śmieszne pieniądze za prywatną wizytę i nigdy nie było problemów, by przyjechać np. w weekend - jeśli tylko był na miejscu, w razie potrzeby zawsze pomógł. Z tego, co wiem, jest tak nadal, a to naprawdę bardzo cenna cecha - taki lekarz z powołania, empatyczny, dla ludzi. No, i wiele razy pochwalił się naprawdę rozległą wiedzą. Polecam wszystkim :)

• 5

chodzę z moimi dziećmi do tego lekarza już 15 lat .Super lekarz fachowe podejście i super kontakt z dzieckiem .Parę razy prostował zdrowie moich dzieci poinnych lekarzach przepisuje tanie a zarazem skuteczne lekarstwa a wizyta kosztuje śmieszne pieniądze .Polecam jeżeli zdrowie dziecka jest dla was ważne tylko Oskroba.

• 5

Zapisanie moich dzieci do tego lekarza było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy szukają BARDZO DOBREGO lekarza - pediatry dla swoich dzieci. I akurat fakt, że rzeczywiście nie jest drogi jest istotny ale o wiele, wiele ważniejsze jest jego podejście do pacjenta, ma ogromną wiedzę w swojej specjalizacji i pediatrii ale to również świetny psycholog, lekarz, który nie pozwala rodzicom dać się zwariować przez np. innych lekarzy specjalistów, "pseudolekarzy" oraz konowałów itp.

• 5

Wspaniały pediatra z powołania !!!! Służy radą nawet gdy się do niego tylko zadzwoni.Miły,stawia dobre diagnozy i przepisuje niedrogie leki.

• 5

Najlepszy lekarz na świecie!!! Zawsze znajduje dla nas czas, zawsze odpowiada na wszelkie pytania, choć w sumie zawsze wszystko najpierw szczegółowo wytłumaczy, więc nie ma o co pytać. Szybka diagnoza, konkretne (niedrogie) leki, kontrola. A podejscie do maluszków ma jak mało kto!

Gdzie przyjmuję

place 11

Kończyce Małe
    49,85814618,6295179

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat