dr

Kończyce Małe
49,85814618,6295179

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
5 opinii

Leczę się u tego lekarza w zasadzie od urodzenia, czyli nazbierało się tego już 18 lat bez kilku miesięcy. Polecam go bardzo, ponieważ nie zdarzyło się jeszcze, by jego diagnoza była niewłaściwa - ani u mnie, ani u innych członków rodziny, którzy również się u niego leczą. Nawet, kiedy zdarzało mi się pójść do innego lekarza, w końcu i tak zawsze lądowałam u pana doktora, a leczenie, które on zaproponował, zawsze przynosiło rezultaty. Ocenia sprawę obiektywnie - nie wyolbrzymia, nie daje zwariować, ale też nie bagatelizuje, ma naprawdę trzeźwe spojrzenie. Brał i chyba nadal bierze naprawdę śmieszne pieniądze za prywatną wizytę i nigdy nie było problemów, by przyjechać np. w weekend - jeśli tylko był na miejscu, w razie potrzeby zawsze pomógł. Z tego, co wiem, jest tak nadal, a to naprawdę bardzo cenna cecha - taki lekarz z powołania, empatyczny, dla ludzi. No, i wiele razy pochwalił się naprawdę rozległą wiedzą. Polecam wszystkim :)

chodzę z moimi dziećmi do tego lekarza już 15 lat .Super lekarz fachowe podejście i super kontakt z dzieckiem .Parę razy prostował zdrowie moich dzieci poinnych lekarzach przepisuje tanie a zarazem skuteczne lekarstwa a wizyta kosztuje śmieszne pieniądze .Polecam jeżeli zdrowie dziecka jest dla was ważne tylko Oskroba.

Zapisanie moich dzieci do tego lekarza było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim, którzy szukają BARDZO DOBREGO lekarza - pediatry dla swoich dzieci. I akurat fakt, że rzeczywiście nie jest drogi jest istotny ale o wiele, wiele ważniejsze jest jego podejście do pacjenta, ma ogromną wiedzę w swojej specjalizacji i pediatrii ale to również świetny psycholog, lekarz, który nie pozwala rodzicom dać się zwariować przez np. innych lekarzy specjalistów, "pseudolekarzy" oraz konowałów itp.

Wspaniały pediatra z powołania !!!! Służy radą nawet gdy się do niego tylko zadzwoni.Miły,stawia dobre diagnozy i przepisuje niedrogie leki.

Najlepszy lekarz na świecie!!! Zawsze znajduje dla nas czas, zawsze odpowiada na wszelkie pytania, choć w sumie zawsze wszystko najpierw szczegółowo wytłumaczy, więc nie ma o co pytać. Szybka diagnoza, konkretne (niedrogie) leki, kontrola. A podejscie do maluszków ma jak mało kto!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny