lekarz Wiesław Puchalski

Opinii6
3,7

Anna Jedynak

08.04.2015

Człowiek oddany drugiemu człowiekowi. Lekarz z b.dużą wiedzą medyczny. uprzejmy i życzliwy. Pozdrawiam Pana doktora.

andrzej

02.10.2014

Lekarz znakomity!!! Przez wiele lat opiekował się moja mamą. Dożyła do 96 lat. W wieku 75 lat stwierdzono u niej arytmie i ciśnienie tętnicze. Inni lekarze nie potrafili Jej pomóc.

Lekarz znakomity!!!

Michał Jaszczyk

22.08.2013

Zdecydowanie polecam Pana doktora! Po wizycie w prywatnym gabinecie w Gdańsku mogę stwierdzić, że Pan Wiesław to profesjonalny kardiolog!

Anonim

20.01.2013

Ciekawa rzecz.. albo ktoś bardzo nie lubi tego doktora z przyczyn pozazawodowych, albo obie powyższe osoby pomyliły doktorów. Zdarzają się lekarze o takich samych imionach i nazwiskach rozsiani w całej Polsce. Powyższy dr Puchalski mieszka i pracuje w Gdańsku, a komentarze "pokrzywdzonych" pacjentów zostały napisane ...

Powyższy dr Puchalski mieszka i pracuje w Gdańsku, a komentarze "pokrzywdzonych" pacjentów zostały napisane w.. Warszawie (tak wskazuje nr IP ich komputerów).

Jakoś nie wierzę, aby ktoś z Wawki leciał do prywatnego gabinetu w Gdańsku :D :D :D

Anonim

05.08.2011

Pan Wiesław to hochsztapler, a jeśli moja matka, która jest bardzo kulturalną osobą, mówi że to kawał chama, to jest to kawał chama.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Gdańsk"?

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2