Wiesław Puchalski

Gdańsk
54,404084218,63437920 58 343 50 46

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
5 opinii

Lekarz znakomity!!! Przez wiele lat opiekował się moja mamą. Dożyła do 96 lat. W wieku 75 lat stwierdzono u niej arytmie i ciśnienie tętnicze. Inni lekarze nie potrafili Jej pomóc.

Zdecydowanie polecam Pana doktora! Po wizycie w prywatnym gabinecie w Gdańsku mogę stwierdzić, że Pan Wiesław to profesjonalny kardiolog!

Ciekawa rzecz.. albo ktoś bardzo nie lubi tego doktora z przyczyn pozazawodowych, albo obie powyższe osoby pomyliły doktorów. Zdarzają się lekarze o takich samych imionach i nazwiskach rozsiani w całej Polsce. Powyższy dr Puchalski mieszka i pracuje w Gdańsku, a komentarze "pokrzywdzonych" pacjentów zostały napisane w.. Warszawie (tak wskazuje nr IP ich komputerów). Jakoś nie wierzę, aby ktoś z Wawki leciał do prywatnego gabinetu w Gdańsku :D :D :D

Pan Wiesław to hochsztapler, a jeśli moja matka, która jest bardzo kulturalną osobą, mówi że to kawał chama, to jest to kawał chama.

Doktor Wiesław przedkłada pieniądze nad drugiego człowieka. Jak sam twierdzi tam gdzie jest biznes, tam nie ma sentymentów i nie popuści ani jednego centymetra. Szkoda mi Doktora Wiesława, bo tą energię, którą wysyła do świata wcześniej czy później do niego samego wróci.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny