dr n. med. Wiesław Ratajski

Lekarz, (choć nie wiem czy można tak go nazwać) z lekceważącym podejściem do pacjenta. Po spytaniu jaka jest NAGŁA (jak podkreślił, gdyż inaczej by mnie nie przyjął) przyczyna mojej wizyty, usłyszał ode mnie od razu diagnozę - ANGINA. Po czym, podszedł po latarkę zajrzał mi do gardła z miejsca tak jak stałam, nie prosił żebym nawet usiadła, stwierdził "będzie antybiotyk", wypisał receptę i spojrzał na mnie wzrokiem wymownym, jakby chciał powiedzieć "czego jeszcze". Nie spytał jakie mam inne objawy ani od kiedy źle się czuję. Musiałam mu sama powiedzieć, że potrzebuję zwolnienia z pracy. Od niechcenia wystawił zwolnienie w na pięć dni licząc sobotę i niedzielę, gdzie poinformowałam, że w sobotę ani niedzielę nie pracuję. Ciągle przepisuje ten sam antybiotyk, jakieś mało znane gówno na 5 dni. Pewnie akurat z tego leku ma kasę. Żadnych dodatkowych leków pomagających łagodniej przejść chorobę nie przepisał, ani nie udzielił żadnych wskazówek. Dodam, że miałam silne bóle pleców oraz stawów, oraz leżałam plackiem przez pół dnia od dwóch dni. Nie wspominając o okropnym bólu gardła, niepozwalającym nawet przełknąć śliny. Ogólnie porażka, czułam się zażenowana podejściem tego człowieka do pacjenta. NIE POLECAM!

Bardzo miły, serdeczny, cierpliwy i kompetentny lekarz. Potrafił uspokoić i udzielić odpowiedniej pomocy. Wielkie podziękowania za pomoc!