lekarz Wiesław Słapek

Hematolog, Internista

Doskonały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Polecam z całym przekonaniem. Skutecznie leczę się u Pana Doktora od 25 lat !

Witam, leczę się u dr Słapka z powodów hematologicznych od pół roku. Do doktora trafiłam po bezsensownym leczeniu u innego lekarza. Jest rzeczowy, konkretny i sumiennie podchodzi do wykonywanej pracy. Po pierwszym fachowo przeprowadzonym wywiadzie zmienił mi profil leczenia dzięki czemu powracam do zdrowia. Zadaje pytania i rzetelnie przedstawia plan leczenia. Polecam.

Najgorszy lekarz na jakiego można trafić. Brak kompetencji. Zero empatii takich lekarzy należy unikać. Zostałam potraktowana w bardzo niewłaściwy sposób i nie udzielono mi żadnej pomocy.

Ja również nie jestem fanką pana doktora:) Mam wrażenie, iż buduje otoczkę wokół pacjenta i jego problemu tak, aby ten po raz kolejny przyszedł na (nie wcale tanią) wizytę i dowiedział się to, co już było powiedziane na poprzedniej(nie wcale taniej) wizycie. Z bólem stwierdzam, iż człowiek o dość dużej wiedzy medycznej de facto wodził mnie za nos i portfel.

Ja również nie jestem fanką pana doktora:)

Lekarz o olbrzymiej wiedzy. Bardzo cierpliwy i dokładny, wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Fakt na wizytę trzeba troche czekać ale po samej wizycie jestem zadowolona i gorąca polecam tego lekarza.

Ludzie omijajcie tego "lekarza" pozytwywne wpisy ,to chyba sam sobie wpisał.

Ludzie omijajcie tego "lekarza" pozytwywne wpisy ,to chyba sam sobie wpisał.

Moja mama leczyla sie u tego lekarza- niestety, bo nie miala innego wyboru (w okolicy wodzislawia nie bylo innej mozliwosci) Jest to lekarz bez skrupulow, bez szacunku do swojego zawodu. W publicznym osrodku zdrowia uprawia jawnie korupcje- zmusza pacjentow do placenia prywatnych wizyt, twierdzac ze "na kase chorych" w osrodku nie ma dla nich czasu (pan doktor jednak majac napisane na drzwiach ze jest do 14:00 znika juz o 12:00!) Ludzie z tak ciezka choroba jak bialaczka, niestety nie maja wyjscia, bo hematologow w okolicy nie ma wiec placa mu ...

Jest to lekarz bez skrupulow, bez szacunku do swojego zawodu. W publicznym osrodku zdrowia uprawia jawnie korupcje- zmusza pacjentow do placenia prywatnych wizyt, twierdzac ze "na kase chorych" w osrodku nie ma dla nich czasu (pan doktor jednak majac napisane na drzwiach ze jest do 14:00 znika juz o 12:00!) Ludzie z tak ciezka choroba jak bialaczka, niestety nie maja wyjscia, bo hematologow w okolicy nie ma wiec placa mu te wizyty prywatnie. W osrodku wszyscy pacjenci o tym wiedza i otwarcie o tym mowia...Nie rozumie tylko skad sie wziely tutaj jakiekolwiek pozytywne wypowiedzi na jego temat (byc moze sam je napisal..). Mam nadzieje ze lekarzy z tak niska etyka zawodowa nie jest tak wielu..

Wspaniały człowiek.10 lat minęło,gdy zadzwonił i zawiadomił,że mąż ma ostrą białaczkę.Dzięki jego pomocy mąż natychmiast znalazł się w klinice w Katowicach.Diagnoza P.doktora była trafna. Serdecznie dziękujemy i polecamy tego wspaniałego hematologa. Alicja i Jan.Ł-k.

Wspaniały człowiek.10 lat minęło,gdy zadzwonił i zawiadomił,że
mąż ma ostrą białaczkę.Dzięki jego pomocy mąż natychmiast znalazł
się w klinice w Katowicach.Diagnoza P.doktora była trafna.
Serdecznie dziękujemy i polecamy tego wspaniałego hematologa.
Alicja i Jan.Ł-k.

Wreszcie trafiłam dokogoś , kto mnie poważnie potraktował.Olbrzymia wiedza , dokładność i cierpliwość.

Ja uważam,że lepiej nimogłe trafić poprostu dobry jest

Ja uważam,że lepiej nimogłe trafić poprostu dobry jest