Wiesław Strohm

Neurochirurg

Człowiek bezczelny i zadufany w sobie. Absolutny brak empatii!!! Nie dał bym mu samochodu do diagnozy ,a co dopiero kręgosłupa! Nie polecam bo traktuje ludzi jak śmieci.

Człowiek bezczelny i zadufany w sobie.
Absolutny brak empatii!!!
Nie dał bym mu samochodu do diagnozy ,a co dopiero kręgosłupa!
Nie polecam bo traktuje ludzi jak śmieci.

Do opinii poniżej. Oczywiście uprzejmość 1 Tak naprawdę poniżej krytyki czyli minus 10. Zwykła pomyłka

Do opinii poniżej.
Oczywiście uprzejmość 1
Tak naprawdę poniżej krytyki czyli minus 10.
Zwykła pomyłka

Nie polecam tego Pana ,który nie ma szacunku do innych ludzi . W moim przypadku zlekceważył mnie i zmieszał z błotem. Przedstawiłem swoją historię choroby, nawet nie raczył na nią spojrzeć ,był zajęty jedzeniem ciastka .Żałuję ,że zapłaciłem za wizytę .Tak na prawdę nie należało mu się nawet złotówki .

Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze nie polecam. Czas oczekiwania w Kaliszu 3,5 godzinne opóźnienie. Nikt z recepcji nie raczył poinformować że jest taki poślizg. Ilość umówionych pacjentów na dzień 45!!!!.

Doktor przesympatyczny . Czułam się zaopiekowania i zrozumiana . Jest to człowiek który chce naprawdę pomóc pacjentowi .Wszystko dokładnie wyjaśnia i proponuje dalsze rozwiązania. Słucha pacjenta i nie pozostawia go samemu sobie .Posiada ogromną wiedzę . Polecam go z czystym sumieniem .

Człowiek bardzo nie miły i zachowujący się okropnie do pacjenta!!!. Po raz pierwszy miałam do czynienia z tak bezczelnym lekarzem. Nazwał mnie kłamczuchą i twierdził, że sama nie wiem czego chcę. Zapytałam, że na jakiej podstawie twierdzi, że ja kłamie to nie odpowiedział. Kompletny odrealniony człowiek, który nie ma szacunku do chorych ludzi, którzy przychodzą żeby pomógł, a nie mieszał z błotem. Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!!!!

Jest to kompletny cham, który nie ma żadnego szacunku do pacjenta. Z powodu guza szyszynki, niestety miałam nieprzyjemność poznać owego lekarza, który cieszy się moim zdaniem kompletnie niesłuszną, dobrą reputacją jako neurochirurg. Nie dość, że ten Pan podczas wizyty prywatnej potraktował mnie jak kompletną idiotkę, do tego dosłownie krzyczał na mnie oraz na mojego narzeczonego, dodatkowo stwierdził jeszcze, że z powodu mojego guza głowa nie może mnie boleć, a mój ból jest wymyślony. Zacznijmy od tego, że gdyby był wymyślony do rezonansu, który mi go wykrył nie doszłoby, ale to już mało istotna kwestia. Powracając do tego Pana, który nie wiem jakim cudem uzyskał tytuł doktora i skończył takie studia... Po całej "wizycie", na której zostałam zmieszana z błotem, która trwała 5 min. oczywiście zarządał zapłaty 180 zł za wizytę, na której stałam się hipohondryczką. (Dodam tylko, że na ten moment jestem po operacji, oczywiście nie przez tego człowieka i jego "diagnoza" oczywiście była warta tyle, co jego osoba - nic).

Bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Nie tylko nareperował mój zdruzgotany kręgosłup, ale i podnosił mnie na duchu, ile razu tego potrzebowałem. Dziękuję serdecznie za wspaniałą opiekę. Marian Paszkowski.

W dniu 14 stycznia 2014 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa. Pan Doktor Strohm to świetny specjalista, bardzo miły pogodny i życzliwy w kontaktach z pacjentami. Dzięki Panu Doktorowi podbudowała się moja wiara w Służbę Zdrowia ;) Jest miły oraz uprzejmy, zarówno jak i personel pielęgniarski. Bardzo dbają o dobro pacjenta,są na każde zawołanie,uśmiechnięte i bardzo sympatyczne!!! Cieszę się że mogłem poznać tak wspaniałego lekarza !!! Z całego serca Dziękuje Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału neurochirurgii w Krakowie !!! Andrzej Gniazdowski.

Bardzo dobry secjalista czlowiek zyczliwy i bezinteresowny rozmawiajacy z pacjentem jak rowny z rownym.Przeszedlem operacje kregoslupa ledzwiowego 8 XI 2013.Efekt?odczuwam bol podudzi i dretwienie stop ale to dopiero miesiac i jak mowil Pan Ordynator powinno to ustapic w ciagu dwoch miesiecy. A grozil mi wozek. Wspaniala praca Panie Doktorze!