Wiesław Strohm

Neurochirurg

29.09.2012

Witam serdecznie. Dnia 12 września 2012r. przeszedłem operację kręgosłupa w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Operował mnie ordynator Oddziału Neurochirurgii Pan Dr. Strohm. Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi, wszystkim osobom, które zajmowały sie mną przed i po operacji. W szczególności dziękuje Panu dr. Strohm, ktory jest człowiekiem bardzo miłym, uśmiechniętym. Dr. jest świetnym specjalistą, którego cechuje niezwykłe podejście do każdego pacjenta. Cały zespół składa się z osób życzliwych i sympatycznych. Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować.
Pozdrawiam,
Jerzy - Pleszew

Marian

08.12.2015

Bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Nie tylko nareperował mój zdruzgotany kręgosłup, ale i podnosił mnie na duchu, ile razu tego potrzebowałem. Dziękuję serdecznie za wspaniałą opiekę. Marian Paszkowski.

17.02.2014

W dniu 14 stycznia 2014 roku w Krakowie przeszedłem operację kręgosłupa. Pan Doktor Strohm to świetny specjalista, bardzo miły pogodny i życzliwy w kontaktach z pacjentami. Dzięki Panu Doktorowi podbudowała się moja wiara w Służbę Zdrowia ;) Jest miły oraz uprzejmy, zarówno jak i personel pielęgniarski. Bardzo dbają o dobro pacjenta,są na każde zawołanie,uśmiechnięte i bardzo sympatyczne!!! Cieszę się że mogłem poznać tak wspaniałego lekarza !!! Z całego serca Dziękuje Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału neurochirurgii w Krakowie !!! Andrzej Gniazdowski.

Zdzislaw

12.11.2013

Bardzo dobry secjalista czlowiek zyczliwy i bezinteresowny rozmawiajacy z pacjentem jak rowny z rownym.Przeszedlem operacje kregoslupa ledzwiowego 8 XI 2013.Efekt?odczuwam bol podudzi i dretwienie stop ale to dopiero miesiac i jak mowil Pan Ordynator powinno to ustapic w ciagu dwoch miesiecy. A grozil mi wozek. Wspaniala praca Panie Doktorze!

27.03.2013

25,01,2013 miałem operacje kręgosłupa szyjnego c4-c7 w V Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie Powoli wracam do zdrowia Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału neurochirurgi wraz ordynatorem Strohmem za fachową i ludzka opiekę podczas pobytu na oddziale Wszystkiego Najlepszego Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych Pozdrawiam Sławek

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kalisz"?

KAM Medix

Ciechocinek
None
ul. Moniuszki 9
Jarocin
Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Majkowska 13 A
Kalisz
Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski