lekarz Wiesław Suchocki

Bardzo mily lekarz chodze do niego z corka i zawsze nam pomogl bardzo mily i usmiechniety do dzieci pamieta wszystkich swoich pacientow po imieniu lekarz godny polecenis

Niestety, spodziewałam się czegoś innego po Panu Suchockim, trafiliśmy na niego na izbie przyjęć. Był niemiły, opryskliwy, pokrzykiwał na dziecko, niecierpliwy, nie słuchał o problemie z jakim przyszliśmy, chciał mi wmówić coś czego nie powiedziałam, a przecież wiem z jakim problemem przychodzę do lekarza. Nie wiem czy miał gorszy dzień ale to było najgorsze spotkanie z pediatrą

Miała okazję poznać tego lekarzaw szpitalu na oddziale położniczym. Przyszedł do mnie po porodzie i rozmawialiśmy na temat mojego dziecka. Pierwsze wrażenie mam bardzo negatywne. Lekarz podszedł, nawet sie nie przywitał i od razu zaczął cos do mnie mówić zwracając się do mnie PER TY. Po chwili przerwałam mu i... powiedziałam jako pierwsza "dzień dobry". Wtedy chyba do niego dotarło, że nie podoba mi sie jego stosunek do mnie. Moim zdaniem, to bardzo niekulturalny lekarz. "Panie doktorze ja wymagam kultury osobistej! I nie jestem Pańską koleżanką, żeby się do mnie ...

"Panie doktorze ja wymagam kultury osobistej! I nie jestem Pańską koleżanką, żeby się do mnie wracać na TY!"

Świetny pediatra, leczył mi syna. Ogolnie jestem zadowolona.

Świetny pediatra, leczył mi syna. Ogolnie jestem zadowolona.

Bardzo miły lekarz,ma podejście do dzieci. Chociaż przez brodę którą ma są dzieci które się go boją.