dr Wiesław Wałęga

Na dwóch początkowych wizytach pan doktor był całkiem sympatyczny, wszystko było dobrze. Na kolejnej i OSTATNIEJ już nie było tak kolorowo. Po badaniu wszystko mnie bolało,pan doktor postraszył mnie rakiem i jakimiś zrostami. Nie potrafił mi nawet wytłumaczyć na jakiej podstawie wywnioskował swoje przypuszczenia co do chorób.Poszłam do innego lekarza i okazało się,że nic mi nie jest. Także ja podziękuję.

Ja niestety nie polecam pana doktora.Owszem może jest miły,ale tylko dla pań odwiedzających jego prywatny gabinet.Niestety pacjentki z NFZ są traktowane wyniośle i źle.Trochę pokory i skromności nie zaszkodziłoby w podejściu do drugiego człowieka.

Kompetentny,cierpliwie odpowiada na kazde pytanie ,sympatyczny ,mnie pomógł, wczesniej chodzilam prywatnie do innego lekarza i niestety sie baaardzo zawiodłam.Polecam pana doktora:)

Lekarz godny polecenia. Wszystko wytłumaczy jak należy. Bardzo dobre podejście. Chodzę do niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam !

Jestem w 100% zadowolona z opieki lekarskiej, chodzę do doktora Wałęgi już klika lat i nie zawiódł mojego zaufania.

powinni mu odebrać prawa lekarskie ile jeszcze ludzi musi wysłać na tamten świat wogóle nie odsyła cytologii do badań

byłam zadowolona do czasu kiedy dał mi leki takie że teraz mam zniszczony organizm w bardzo młodym wieku

To naprawdę dobry lekarz-uratował już niejedną zagrożoną ciąże,mnie również bardzo pomógł i nie zamieniłabym go na żadnego innego!