dr n. med. Wiesław Wiechno

Opinii25

Kasia

29.10.2015

dr. Wiechno wycinał moja tarczyce z powodu raka brodawkowatego. Jestem pod dużym wrażeniem serdeczności z jaka podchodzi do swoich pacjentów. Wszystko dokładnie na spokojnie tłumaczy. Kilka razy dziennie zaglada do pacjentów z pytaniem czy wszystko dobrze i informacja jak dalej bedzie przebiegać leczenie. Czy można chcieć więcej?

Anna z Łochowa

27.07.2015

Chciałam bardzo podziękować. Pan doktor Wiesław Wiechno to wspaniały lekarz z wielką pasją i opieką otacza wszystkich pacjętów . Dziękuje panie doktorze za tak precyzyjnie wykonaną operacje wycięcia bardzo dużego wola tarczycy. Wdzięczna pacjętka .

Chciałam bardzo podziękować.
Wdzięczna pacjętka .

Anonim

30.10.2014

Wszystko na piątkę z plusem i wspaniały dar zapewnienia pacjentowi poczucia bezpieczeństwa. Kontakt z panem doktorem był niezwykle budujący.

Ewelina

04.09.2014

Witam, lekarz- ideał, wszystko co miałam napisać znajduje się w/w komentarzach. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ : )

Pacjentka z Mławy

07.03.2014

Pan dr Wiesław Wiechno to niezwykły lekarz. Swój zawód wykonuje z wielką pasją.Wszystkich pacjentów otacza troskliwą opieką od początku do końca pobytu w szpitalu. Sam wykonuje pooperacyjne opatrunki, na bieżąco udziela informacji na temat choroby i przebiegu leczenia. Robi to z wielką serdecznością. To niezwykle kompetentny, rzeczowy lekarz, bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego chorego. Zdecydowanie polecam fachową, serdeczną opiekę ze strony tego chirurga. Panie Doktorze, dziękuję za drugą, trudną, ale udaną operację tarczycy(pierwsza była przeprowadzona przez innego lekarza).
Wdzięczna pacjentka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Warszawa"?

Krzysztof Szala

SKJ CENTRUM MEDYCZNE