Wiesław Wiechno

Al. Jerozolimskie 101 lok. 3
52,226327720,99627030 22 622 08 08

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
22 opinie

Witam, lekarz- ideał, wszystko co miałam napisać znajduje się w/w komentarzach. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ : )

Pan dr Wiesław Wiechno to niezwykły lekarz. Swój zawód wykonuje z wielką pasją.Wszystkich pacjentów otacza troskliwą opieką od początku do końca pobytu w szpitalu. Sam wykonuje pooperacyjne opatrunki, na bieżąco udziela informacji na temat choroby i przebiegu leczenia. Robi to z wielką serdecznością. To niezwykle kompetentny, rzeczowy lekarz, bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego chorego. Zdecydowanie polecam fachową, serdeczną opiekę ze strony tego chirurga. Panie Doktorze, dziękuję za drugą, trudną, ale udaną operację tarczycy(pierwsza była przeprowadzona przez innego lekarza). Wdzięczna pacjentka.

Operacje wycięcia tarczycy miałam w październiku, pan dr Wiesław Wiechno przywrócił mi wiarę w lekarzy a pielegniarki , pielegniarze pracujący z Panem Wiechno również osoby pełne ciepła i pomocy dla pacjentów.Serdecznie dziękuje i wszystkim polecam .

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana dr Wiechno, jego kompetencje, rzetelność oraz indywidualne podejście do pacjenta są budujące. Pozdrawiam

Serdecznie podziękowania dla Pana doktora Wiechno za udaną operację tarczycy. Bardzo miło wspominam czas spędzony w szpitalu. Jest to człowiek konkretny, opiekuńczy, liczący się z pacjentem. Wszystkiego wysłucha doradzi jak dalej postępować. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej opieki. Dziękuję doktorze za uratowanie życia. Wdzięczna pacjentka Agnieszka Kozłowska.

Jestem trzy dni po operacji wycięcia tarczycy :-) Gorąco polecam dr Wiesława Wiechno. Zabieg przeszłam praktycznie bezboleśnie,a w trzecią dobę po operacji czuję się rewelacyjnie. Nawet nie sądziłam, że jest to możliwe. Pan doktor jest rewelacyjny i przywrócił mi wiarę w polskich lekarzy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Wdzięczna pacjentka. Diana

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy,konkretny.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora.Przeszłam udaną operację tarczycy.Zdecydowanie polecam ręce tak znakomitego chirurga wszystkim którzy oczekują fachowej pomocy.Wdzięczna pacjentka Teresa

Bardzo dobry specjalista, myślę, że jest wzorem idealnego lekarza. Szczerze polecam. Panie doktorze - bardzo dziekuję za operację tarczycy - wdzięczna pacjentka.

Wzór do naśladowania, szczerze polecam. Szczere podziękowania i wdzięczność za operację tarczycy.

Serdeczne podziękowania Panu dr Wiesławowi Wiechno za profesjonalnie przeprowadzoną operację tarczycy, opiekę i życzliwość. Wdzięczna pacjętka, Nelli Stus z Grójca

doktor WIESLAW WIECHNO jjest lekarzem ktorego znam juz 20 lat wiele razy korzystalam z pomocy i zawsze bylam bardzo zadowolo. Jest to lekarz ktorego darze pelnym zaufaniem i polecam innym pacjetom ANNA

Wspaniały lekarz,polecam.Dokładnie tłumaczy , słucha bardzo uważnie i każdego pacjenta traktuje z szacunkiem.Dziękuję.

Wspaniały chirurg ze szpitala przy ul. Banacha w Warszawie. Jeden z tych NAJLEPSZYCH (!). Zoperował mojej mamie zaawansowanego raka jelita grubego w 1992 roku. Mama przeżyła po tej operacji jeszcze 14 lat. Bardzo dobry człowiek, troskliwie zajmujący się pacjentem. Te Jego mądre oczy i ciepłe spojrzenie są jak balsam.

Jestem baaaardzo bardzo zadowolona z opieki pana doktora, przeszłam udaną operacje i będę bardzo miło wspominać pobyt w szpitalu oraz pana dr. Wiechno mimo że bardzo się bałam na początku, on wzbudził zaufanie i mówił że wszystko bedzie dobrze i dotrzymał słowa ;)

Świetny chirurg, profesjonalista. Zdecydowanie godny polecenia.

Profesjonalizm,klasa,człowieczeństwo oraz inteligentne poczucie humoru.

swietny specjalista konkrety bardzo kulturalny polecilabym wszystkim pacjetkom tego lekarza anna

Wspaniały człowiek i świetny specjalista polecam każdemu kto potrzebuje pomocy

Doskonały chirurg (w moim przypadku operacja tarczycy), kompetentny, bardzo energiczny, zdecydowany. Wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się.

Najbardziej kompetentny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Wspaniały chirurg!

Bardzo dobry chirurg/operował mi tarczycę/.Polecam

Zdecydowanie polecam,niesamowity człowiek, bardzo dobry specjalista.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny