lekarz

Wiesław Wiśniewski

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Gdzie przyjmuję
place 11

ks. Florczaka 11
Turek
52,010645218,49248860 63 278 50 96

Kalendarz przyjęć
Pon01.02Wt02.02Śr03.02Czw04.02Pt05.02So06.02Nd07.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22


Koło
52,1998618,63847

Kalendarz przyjęć
Pon01.02Wt02.02Śr03.02Czw04.02Pt05.02So06.02Nd07.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.1/5
Kompleksowość podejścia
3.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4/5
Ilość poświęconego czasu
3.7/5
Uprzejmość
3.2/5
Godny polecenia
3.6/5
Średnia:
3.75
13 opinii
Opinie pacjentów
1,5/5

Jaki on specjalista,nie potrafi spokojnie wysłuchać postawić diagnozy a wizyta prywatna. Nie polecam tego lekarza !

1,7/5

lekarz ktory nie potrafi pomoc...mozliwosc ze bedzie sie kaleką do konca zycia to dla niego bulka z maslem...jego to nic nie obchodzi!!

3,0/5

Ten lekarz robił mi kolano. Gdy byłam u niego prywatnie pierwszy raz , nawet za kasę był niemiły. Gdy leżałam na oddziale było ok. Nie miałam z nim większego kontaktu i starałam się nie podpadać i nie odzywać do niego. Jako fachowiec super. Mimo wszystko polecam !

3,0/5

pobyt w szpitalu na kase chorych masakra lekarz nie moze powstrzymac swych zlych emocji wizyta prywatna super

4,8/5

Na początku wzbudził we mnie strach, ale okazał się miłym i sypatycznym lekarzem, dzięki którem NIE zostałam kaleką.

4,8/5

prowadził moją operacje po wypadku ,składał mi dwie ręce , jestem bardzo zadowolony ,jestem już po jednej operacji usunięcia gwożdzia z ręki, czekam na drugą , bardzo polecam tego lekarz jest on wysokim specjalistą w swoim fachu

1,5/5

jak się u niego leczysz to możesz w szpitalu w Turku leżeć ale w przeciwnym razie to jest nieprzyjemny i szkoda gadać

5,0/5

Super lekarz.Kompetentny i zaangażowany.Polecam.

3,0/5

Jako ortopeda ogólny ponoc jest bardzo dobry. Mojej mamie zoperował rękę, jednak 3 miesiące minęły już od operacji, a ręka nadal nie jest sprawna... Rehabilitant podejrzewa, że może śróby są zbyt długie, bądź się przekrzywiły i uwierają w ciało, stąd ten ogromny ból. Dr Wiśniewski reagował na dolegliwości receptą co rusz to nowych środków przeciwbólowych. Mama choruje na serce oraz nadciśnienie, niektóre z przepisanych leków były niewskazane dla pacjentow z nadcisnienem lub zastrzyki przeciwskrzepowe były zapisane rownorzędnie z silnymi lekami przeciwzapalnymi, na których ulotce był absolutny zakaz stosowania ich z środkami, które wchodziły w skład zastrzyków. Kiedy po raz ktoryś mama odpuściła sobie wizyte prywatną i udała się do publicznej przychodni z prośbą o opisanie stanu jej zdrowia, gdyz taki dokument był wymagany przez firmę ubezpieczeniową - usłyszała przykre zarzuty, że chce oszukać osoby odpowiedzialne za ubezpieczenie, ponieważ operacja sie powiodła, a ręka, że boli to jeszcze trochę poboli. Jednak to nie jest zwykły ból, gdyż od ponad 3 miesięcy mama nie moze spać po nocach, mimo tabletek przeciwbólowych, dodatkowo ćwiczenia rehabilitacyjne nie mogą być wykonywane prawidlowo, bo metalowa płytka uraża ciało od środka.

5,0/5

Wspaniały lekarz o wielkim i dobrym sercu, uczciwy, bardzo szanowany przez swój personel, który jest życzliwy dla pacjentów. Dziękuje za operację i wspaniałą opiekę Maria Luke

5,0/5

Człowiek o gołębim sercu lecz zdecydowany i wymagający od siebie a także personelu, ma złote ręce ,które pomogły już nie jednemu pacjentowi, jestem szczęśliwy że ten człowiek mnie zoperował i przywrócił do normalności. To człowiek-lekarz którego interesuje pacjent a nie pieniądze oby tacy jak dr Wiśniewski pracowali w całej polskiej służbie zdrowia. Chylę czoło przed Tym Człowiekiem,i dziękuję,że mogłem się z Panem spotkać. Jasiu Kędzia

5,0/5

Wspaniały Lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Chorych traktuje podmiotowo a nie przedmiotowo. Dzięki Niemu łatwiej zniosłam operację i pobyt w szpitalu. Inni lekarze winni brać przykład z Doktora, to wzór godny naśladowania. Jak się leczyć to tylko u Niego. Dziękuję i polecam z całego serca.

4,8/5

pełny profesjonalizm. zna sie facet na swoim rzemiośle jak mało kto. dwa razy byłem na stole operacyjnym u w/w lekarza i jestem bardzo zadowolony. żadnych powikłań mimo skomplikowanego zabiegu. polecam .i jeszcze jedno: uczciwy człowiek dla którego praca którą wykonuje to pasja a nie sposób na zarobienie pieniędzy.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat