lekarzWiesław Wiśniewski

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
13 opinii

• 1

Jaki on specjalista,nie potrafi spokojnie wysłuchać postawić diagnozy a wizyta prywatna. Nie polecam tego lekarza !

• 1

lekarz ktory nie potrafi pomoc...mozliwosc ze bedzie sie kaleką do konca zycia to dla niego bulka z maslem...jego to nic nie obchodzi!!

• 4

Ten lekarz robił mi kolano. Gdy byłam u niego prywatnie pierwszy raz , nawet za kasę był niemiły. Gdy leżałam na oddziale było ok. Nie miałam z nim większego kontaktu i starałam się nie podpadać i nie odzywać do niego. Jako fachowiec super. Mimo wszystko polecam !

• 2

pobyt w szpitalu na kase chorych masakra lekarz nie moze powstrzymac swych zlych emocji wizyta prywatna super

• 5

Na początku wzbudził we mnie strach, ale okazał się miłym i sypatycznym lekarzem, dzięki którem NIE zostałam kaleką.

• 5

prowadził moją operacje po wypadku ,składał mi dwie ręce , jestem bardzo zadowolony ,jestem już po jednej operacji usunięcia gwożdzia z ręki, czekam na drugą , bardzo polecam tego lekarz jest on wysokim specjalistą w swoim fachu

• 1

jak się u niego leczysz to możesz w szpitalu w Turku leżeć ale w przeciwnym razie to jest nieprzyjemny i szkoda gadać

• 5

Super lekarz.Kompetentny i zaangażowany.Polecam.

• 3

Jako ortopeda ogólny ponoc jest bardzo dobry. Mojej mamie zoperował rękę, jednak 3 miesiące minęły już od operacji, a ręka nadal nie jest sprawna... Rehabilitant podejrzewa, że może śróby są zbyt długie, bądź się przekrzywiły i uwierają w ciało, stąd ten ogromny ból. Dr Wiśniewski reagował na dolegliwości receptą co rusz to nowych środków przeciwbólowych. Mama choruje na serce oraz nadciśnienie, niektóre z przepisanych leków były niewskazane dla pacjentow z nadcisnienem lub zastrzyki przeciwskrzepowe były zapisane rownorzędnie z silnymi lekami przeciwzapalnymi, na których ulotce był absolutny zakaz stosowania ich z środkami, które wchodziły w skład zastrzyków. Kiedy po raz ktoryś mama odpuściła sobie wizyte prywatną i udała się do publicznej przychodni z prośbą o opisanie stanu jej zdrowia, gdyz taki dokument był wymagany przez firmę ubezpieczeniową - usłyszała przykre zarzuty, że chce oszukać osoby odpowiedzialne za ubezpieczenie, ponieważ operacja sie powiodła, a ręka, że boli to jeszcze trochę poboli. Jednak to nie jest zwykły ból, gdyż od ponad 3 miesięcy mama nie moze spać po nocach, mimo tabletek przeciwbólowych, dodatkowo ćwiczenia rehabilitacyjne nie mogą być wykonywane prawidlowo, bo metalowa płytka uraża ciało od środka.

• 5

Wspaniały lekarz o wielkim i dobrym sercu, uczciwy, bardzo szanowany przez swój personel, który jest życzliwy dla pacjentów. Dziękuje za operację i wspaniałą opiekę Maria Luke

• 5

Człowiek o gołębim sercu lecz zdecydowany i wymagający od siebie a także personelu, ma złote ręce ,które pomogły już nie jednemu pacjentowi, jestem szczęśliwy że ten człowiek mnie zoperował i przywrócił do normalności. To człowiek-lekarz którego interesuje pacjent a nie pieniądze oby tacy jak dr Wiśniewski pracowali w całej polskiej służbie zdrowia. Chylę czoło przed Tym Człowiekiem,i dziękuję,że mogłem się z Panem spotkać. Jasiu Kędzia

• 5

Wspaniały Lekarz. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Chorych traktuje podmiotowo a nie przedmiotowo. Dzięki Niemu łatwiej zniosłam operację i pobyt w szpitalu. Inni lekarze winni brać przykład z Doktora, to wzór godny naśladowania. Jak się leczyć to tylko u Niego. Dziękuję i polecam z całego serca.

• 5

pełny profesjonalizm. zna sie facet na swoim rzemiośle jak mało kto. dwa razy byłem na stole operacyjnym u w/w lekarza i jestem bardzo zadowolony. żadnych powikłań mimo skomplikowanego zabiegu. polecam .i jeszcze jedno: uczciwy człowiek dla którego praca którą wykonuje to pasja a nie sposób na zarobienie pieniędzy.

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat