dr n. med. Wiesław Witczymiszyn

Zdecydowanie nie polecam i chciałbym przestrzec wszystkich chorych zanim zdecydują się na leczenie u dr Witczymiszyna. Niestety jego pomyłka I zaniedbanie kosztowała moją żonę życie. Żona trafiła do tego lekarza po USG jamy brzusznej gdzie powiedziano jej, ze prawdopodobnie ma nowotwór wątroby. Po tomografii komputerowej dr. stwierdził, że są to nie groźne naczyniaki, którym trzeba się od czasu do czasu przyjrzeć. Po roku czasu ( w maju 2019) żona była na wizycie kontrolnej gdzie stwierdzono, ze wciąż nic złego się nie dzieje. Na jesieni gdy stan zdrowia mojej żony się pogorszył została skierowana na powtórne badanie tomografem. Stwierdzono jednoznacznie, ze to nowotwór wątroby. Z tymi wynikami udałem się ponownie do doktora Witczymiszyna. Dr potwierdził diagnozę i powiedział mi, że niestety nie może zająć się żoną ponieważ wyjeżdża na urlop. Byłem w szoku, gdzie się podziała przysięga Hipokratesa. Po dalszych konsultacjach u onkologów stwierdzono, ze chorobę można było łatwo zdiagnozować wcześniej gdyby tylko lekarz prowadzący chciał poczynić dodatkowe badania. W styczniu 2020 roku moja żona zmarła ponieważ diagnoza i leczenie były zbyt późne.
Proszę się zastanowić zanim państwo wybierzecie się do tego lekarza.

Świetny lekarz, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie. P. Doktor potrafił postawić szybko trafną diagnozę, dzięki czemu bardzo szybko udało mi się wyleczyć swoje schorzenie.

Miły i uprzejmy, ale pogorszyłam tylko swój stan...myslałam że będę miała spokój a doktor poprostu zle oszacował zmianę

Świetny lekarz. Swego czasu chodziłem z bólami brzucha od lekarza do lekarza, którzy nie potrafili niczego zdiagnozować. I tu widać doświadczenie Dr. Witczymiszyna. Po jednym spotkaniu był w stanie postawić właściwą diagnozę.

Wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką w Centrum Onkologii.Miałam dwie operacje jednej piersi.Czeka mnie jeszcze rekonstrukcja.Postawił trafną diagnozę. Spokojny, cierpliwy, dobry fachowiec i do tego bardzo uprzejmy.

Pan doktor wykonał zabieg na hemoroidach urządzeniem Hemoron, ale nie poinformował mnie o konsekwencjach po zabiegu. Pojawiły się guzki, do tego stopia duże że nie mogłam nawet swobodnie chodzić. Stan hemoroidów jest gorszy niż przed zabiegiem, ale nie zostałam poinformowana ani uprzedzona przez specjalistę??????w tej dziedzinie.Odradzam zabieg HEMORON! Zamiast "wyleczyć" pogorszyłam stan hemoroidów, bagatela za 450zł.