lekarz Wiesława Andrusewicz

Od wielu lat cała moja rodzina to pacjenci Pani Doktor. Nigdy nie oszczędza na badaniach (jak inni lekarze) i skierowaniach do specjalistów. Zawsze we wszystkim pomoże i wszystko dokładnie wytłumaczy. W swoich działaniach kieruje się dobrem pacjenta . Mało jest takich lekarzy z powołania. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i bardzo dobrym człowiekiem.

Pani doktor bardzo kontaktowa i uprzejma. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem zadowolony

PANI DOKTOR TO OSOBA GODNA POLECENIA.JAK NAJBARDZIEJ KOMPETENTNA.LECZE U NIE CAŁA RODZINE I NIE MAM ZASTRZEZEN.BARDZO ODDANA PACJENTOM.JAK MA WATPLIWOSCI TO DZWONI DO SPECJALISTÓW.NIGDY NIE MA PROBLEMOW Z WYDANIEM SKIEROWANIA DO SPECJALISTOW CZY NA BADANIA A TO SIE DZISIAJ RZADKO ZDARZA.WSPANIALA KOBIETA.LEPSZEGO LEKARZA NIE MIELISMY I MIEC NIE BEDZIEMY.

DO LEKARZA NIE MAM ZASTRZEŻEŃ.. ALE DZIAŁANIE PRZYCHODNI??? MASAKRA!!! ŻEBY ZAREJESTROWAĆ SIE DO PRZYCHODNI, TRZEBA STANĄĆ W KOLEJCE PO 6. RANO!! GDZIE PRZYCHODNIA JEST OTWIERANA O 8. NA TELEFON NIE MA SZANS NA REJESTRACJĘ!! LINIA JEST ZAJĘTA DO GODZINY 10.,11. I NIESTETY NIE MAM JUZ SZANS NA REJESTRACJĘ!! TO PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE!! JAK LUDZIE, KTÓRZY PRACUJA CZY OSOBY STARSZE MAJA DOSTAC SIE DO LEKARZA????

Świetny lekarz z powołania. Mieszkańcy W-na szanują tą Panią bo jest za co.

Świetny lekarz z powołania. Mieszkańcy W-na szanują tą Panią bo jest za co.

Czy jest pan,pani...pacjentem Pani doktor?Chyba nie...drugiego takiego lekarza w tej placówce nie będziemy mieli!!!Szanujmy Jej pracę,czas i doświadczenie jakie nam ofiaruje.Mało lekarzy chce całym sercem pracować w malutkiej miejscowości.

Ja sam osobiście polecam Panią doktor. Zawszę konkretna i kompleksowa.

Ja sam osobiście polecam Panią doktor. Zawszę konkretna i kompleksowa.

Kobieta, mająca za nic swoje obowiązki i wychodząca z założenia, że ludzi w mniejszych miejscowościach można lekceważyć. Tacy ludzie nie powinni pracować w zawodzie lekarza. Brak zainteresowania pacjentem, odsyłanie do innych lekarzy, brak czasu dla pacjenta nawet we wcześniej ustalonych godzinach, wrogie nastawienie do pacjenta i ich rodzin, większe zainteresowanie plotkami związanymi z rodziną pacjenta niż samym pacjentem - oto cechy tego lekarza. Jeśli umawiamy się na wizytę domową to na nią przychodzimy, jeśli nie możemy to przepraszamy i ustalamy inny termin a nie milczymy i mamy pacjenta za zło konieczne, wskutek czego pacjent kończy tak, jak Pani doktor sama najlepiej wie. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor jest lekarzem z powolania .... jest swietnym specjalista.....

Pani doktor jest lekarzem z powolania .... jest swietnym specjalista.....