Wiesława Janus-Urbanowska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
10 opinii

Poza tym że była "miła"nic więcej nie można uznać na plus. Brak kompetencji - bez wyników ocenia stan pacjenta. I koronna zasada - wiek jest wyznacznikiem choroby... nie polecam. Mimo wskazań medycznych nie kieruje na badania, po co ? ma MRI w oczach... a przepuklinę odcinka szyjnego diagnozuje jako uderzenie w łokieć. Nie polecam

Bardzo mila i komunikatywna osoba .Bardzo mi pomogła.Na kazde pytania udzielała mi wyczerpującej odpowiedz.Już w szpitalu nawizytach była sympatyczna.Potem w przychodni bardzo sympatyczna i rzeczowa. Cudowna kobieta.

Wizyta prywatna, bo na publiczną czekałabym miesiąc czasu, a czas gonił.Potrzebowałam zmian w dawkowaniu leków. Zmieniła, doradziła zmianę poli na mono terapię i wytłumaczyła dlaczego to takie ważne. Wyjaśniła działanie leków i ich zamienników. Po za tym sympatyczna, komunikatywna i rzeczowa. Nie wiem jak przy innych schorzeniach neurologicznych, ale przy epilepsji OK.

Fantastyczny lekarz! Kompetentna i rzeczowa. Pierwszy raz by7łam tak zbadana przez neurologa. Pomogła!

Odradzam, nie szuka przyczyny, mało komunikatywna, najchętniej tylko przepisuje duże ilości lekarstw.

odradzam!!! nie odkryła SM stwierdziła, że pacjent jest zdrowy

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z TAKIM lekarzem! Kiedy zjawiłam się u dr Urbanowskiej byłam strzępkiem nerwów. Lekarze, u których leczyłam się wcześniej nie byli w stanie postawić właściwej diagnozy- byłam dla nich okazem zdrowia. I słusznie. Pani doktor po gruntownym przebadaniu stwierdziła ostrą nerwicę. Wytłumaczyła jaki związek ma ta choroba z objawami, które "zatruwały" mi życie. Przepisała leki, które nie wchodzą w interakcję z lekami przeciw astmie oskrzelowej, które przyjmuję. Zaleciła również wizytę u psychologa w celu "wygadania się" :) Dr Urbanowska to niezwykle ciepła i przede wszystkim kompetentna osoba. Traktuje pacjenta jak człowieka, odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim - wdzięczna pacjentka :)

Bardzo miła i uprzejma osoba. Szczerze POLECAM!!!

Pani doktor jest spełniła moje oczekiwania w 100%, jest mila, kompetentna i przede wszystkim pomocna...

Fantastyczna lekarka. Kompetentna, dociekliwa i miła. W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny