lekarz Wiesława Janus-Urbanowska

Neurolog

anonim

21.07.2014

Poza tym że była "miła"nic więcej nie można uznać na plus. Brak kompetencji - bez wyników ocenia stan pacjenta. I koronna zasada - wiek jest wyznacznikiem choroby... nie polecam. Mimo wskazań medycznych nie kieruje na badania, po co ? ma MRI w oczach... a przepuklinę odcinka szyjnego diagnozuje jako uderzenie w łokieć. Nie polecam

Alicja

28.10.2013

Bardzo mila i komunikatywna osoba .Bardzo mi pomogła.Na kazde pytania udzielała mi wyczerpującej odpowiedz.Już w szpitalu nawizytach była sympatyczna.Potem w przychodni bardzo sympatyczna i rzeczowa. Cudowna kobieta.

07.07.2012

Wizyta prywatna, bo na publiczną czekałabym miesiąc czasu, a czas gonił.Potrzebowałam zmian w dawkowaniu leków. Zmieniła, doradziła zmianę poli na mono terapię i wytłumaczyła dlaczego to takie ważne. Wyjaśniła działanie leków i ich zamienników. Po za tym sympatyczna, komunikatywna i rzeczowa. Nie wiem jak przy innych schorzeniach neurologicznych, ale przy epilepsji OK.

27.12.2011

Fantastyczny lekarz! Kompetentna i rzeczowa. Pierwszy raz by7łam tak zbadana przez neurologa. Pomogła!

19.12.2011

Odradzam, nie szuka przyczyny, mało komunikatywna, najchętniej tylko przepisuje duże ilości lekarstw.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lubin"?

Maciej Rosiński

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Wrocław

Ścinawa
Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
Lubin
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "AMEZ" s.c.
ulica Kamienna 1g
Miejsko-Gminny Zespół Zakładów Opieki Podstawowej w Ścinawie