dr n. med. Wiesława Kwiatkowska

Angiolog

06.06.2011

Życzę każdemu,aby miał wszystkich lekarzy tak kompetentnych i serdecznych jak p.dr Wiesława Kwitkowska. Wdzięczna pacjętka.

12.04.2012

Lekarz "z sercem". Traktuje pacjentów z najwyższą uwagą i skupieniem. Pomimo wielu obowiązków na oddziale, zawsze znajduje czas na rzetelną rozmowę z pacjentem i najbliższą rodziną. Chory w razie potrzeby ma zlecone i wykonane dodatkowe badania. Ponadto Pani Doktor jest osobą pogodną, uśmiechniętą i życzliwą. Ma to duży wpływ na samopoczucie pacjentów. Wszystkim czytającym ten komentarz życzę dużo zdrowia.Jeśli jednak zaistnieje konieczność podjęcia leczenia, wówczas polecam Panią Doktor.

12.06.2012

Z moją przypadłością przeszłam przez ręce kilku lekarzy,żaden z nich nie wspomniał o badaniach krwi.Pani Dr.jest bardzo dokładna ,kompleksowa i jako jedyna zbadała przyczynę choroby!Mając wszystkie badania przystapiła do leczenia .Profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Lekarz z powołaniem.Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam wszystkim z problemami z żylakami.Szkoda ,że na 10 lekarzy tylko 1 jest"prawdziwym"lekarzem.Dziękuję i życzę Pani Doktor pomyslności w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.Pacjentka B.Ć.

18.07.2012

Pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował mojego problemu. Rzeczowy, ciepły i kompetentny fachowiec. Gdyby wszyscy lekarze w ten sposób podchodzili do pacjentów, byłoby mniej chorych i cierpiących z powodu różnych niewyjaśnionych dolegliwości ludzi.Polecam z czystym sumieniem Panią doktor Kwiatkowską, a jej samej życzę dużo zdrowia!

23.01.2013

Polecam wszystkim, bardzo konkretnie i rzeczowo podchodzi do każdego pacjenta. Wzbudza zaufanie.Pełny profesjonalizm - tak wyobrażam sobie polską służbę zdrowia. Polecam wszystkim.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Angiolog Wrocław"?

Gabinet Angiochirurgiczny
Wita Stwosza 16