dr n. med.Wiesława Kwiatkowska

Średnia:
4.9512345
7 opinii

• 5

Polecam wszystkim, bardzo konkretnie i rzeczowo podchodzi do każdego pacjenta. Wzbudza zaufanie.Pełny profesjonalizm - tak wyobrażam sobie polską służbę zdrowia. Polecam wszystkim.

• 5

Pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował mojego problemu. Rzeczowy, ciepły i kompetentny fachowiec. Gdyby wszyscy lekarze w ten sposób podchodzili do pacjentów, byłoby mniej chorych i cierpiących z powodu różnych niewyjaśnionych dolegliwości ludzi.Polecam z czystym sumieniem Panią doktor Kwiatkowską, a jej samej życzę dużo zdrowia!

• 3
  • 4
  • 5

Z moją przypadłością przeszłam przez ręce kilku lekarzy,żaden z nich nie wspomniał o badaniach krwi.Pani Dr.jest bardzo dokładna ,kompleksowa i jako jedyna zbadała przyczynę choroby!Mając wszystkie badania przystapiła do leczenia .Profesjonalizm na najwyzszym poziomie.Lekarz z powołaniem.Jestem jej bardzo wdzieczna i polecam wszystkim z problemami z żylakami.Szkoda ,że na 10 lekarzy tylko 1 jest"prawdziwym"lekarzem.Dziękuję i życzę Pani Doktor pomyslności w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.Pacjentka B.Ć.

• 5

Lekarz "z sercem". Traktuje pacjentów z najwyższą uwagą i skupieniem. Pomimo wielu obowiązków na oddziale, zawsze znajduje czas na rzetelną rozmowę z pacjentem i najbliższą rodziną. Chory w razie potrzeby ma zlecone i wykonane dodatkowe badania. Ponadto Pani Doktor jest osobą pogodną, uśmiechniętą i życzliwą. Ma to duży wpływ na samopoczucie pacjentów. Wszystkim czytającym ten komentarz życzę dużo zdrowia.Jeśli jednak zaistnieje konieczność podjęcia leczenia, wówczas polecam Panią Doktor.

• 5

Życzę każdemu,aby miał wszystkich lekarzy tak kompetentnych i serdecznych jak p.dr Wiesława Kwitkowska. Wdzięczna pacjętka.

• 5

Lekarz godny zaufania! Miła, kompetentna i rzeczowa. Zna się na tym co robi. Potraktowała mnie bardzo grzecznie tym bardziej,że jestem młodą osobą i problem był ciężki. Polecam

• 5

Pani Doktor godna polecenia!!! Szuka tak długo przyczyny choroby, dopóki jej nie znajdzie. Wrazie czego kieruje w oddział na którym pracuje i tam diagnozuje!Jestem tego przykładem

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat