lekarz Wiesława Tutkaj-Rodziewicz

Endokrynolog

po wizycie ma w glowie groch z kapustą!!!!! Pani doktor niepotrzebnie przeprowadza naukowe wywody , ktore i tak nie trafiaja do przerazonego i zagubionego pacjenta.Zaczynam dopiero kariere w branży tarczycowej:)))) , więc jako zielona totalnie pajentka oczekuje prostego wytłumaczenia , a nie wykladów dla studentów medycyny.Niestety, nie rozumiem dlaczego mam niedoczynność , skoro jest przekroczenie.....musze szukac kogos , kto mi to po ludzku wyjasni.

Osoba ta jest zdecydowanie bardzo miłą osobą. Poświęca naprawdę sporo czasu pacjentowi. Ale - pobieżnie analizuje wyniki dostarczonych badań, nie zleciła mi żadnych dodatkowych. Mimo wyraźnego obrazu USG - bardzo mała tarczyca, daleko poniżej normy lekarka powiedziała, że mam po prostu niedoczynność. Zrobiłam na własną rękę badanie w GUMedzie na obecność przeciwciał i niestety wyszło pozytywnie. Mała tarczyca i przeciwciała to "po prostu niedoczynność"? Chyba nie trzeba skończyć studiów lekarskich, by domyślić się, że nie? Więc - nie polecam.

Bardzo dobry fachowiec, poświęca właściwy czas pacjentowi, tłumaczy dokładnie. Niestety na korytarzu trzeba trochę czekać, ale warto!

Bardzo miła kobieta oprucz wywiadu zawsze zrobi podstawowae badania mierzy ciśnienie, osłuchuje czy sprawdza oczy! Poświęca dużo czasu na pacjęta, tłumaczy wszystkie decyzje związane z leczeniem. Polecam!!

Bardzo mądry lekarz,widać dużą wiedzę, co prawda długo poświęca czas pacjentowi i czekanie na korytarzu wykańcza ale naprawdę jestem zadowolona.