dr n. med. Wiktor Jarosz

Nie znam lepszego lekarza!. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest rzetelny, kompetentny. W trakcie wizyty czuję, że to ja i moje problemy są najważniejsze. Doktor słucha, tłumaczy i radzi. Polecam niezdecydowanym.

Bardzo polecam doktora Jarosza, to prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Przejmuje się losem pacjentki, jest bardzo wnikliwy i szuka przyczyn problemów a nie tylko zalecza skutki. Wizyty u niego są niekrępujące, nie zadaje głupich pytań, jest bardzo taktowny.

Lekarz godny polecenia dzięki niemu mam upragnionego synka.Przesympatyczny lekarz,co najważniejsze to wysłucha,poradzi.

niesamowity lekarz, dba o pacjentów, zajmuję się nimi profesjonalnie, wszyscy lekarze powinni miec takie podejście

z całego serca polecam!!!tylko dr Jarosz:)

z całego serca polecam!!!tylko dr Jarosz:)

Niezwykle ciepły, serdeczny a przy tym kompetentny. Prawdziwy lekarz z powołania.

PO dwóch nieudanych ciążach( w tym jedna pozamaciczna z usunięciem jajowodu), dzięki temu lekarzowi mam w końcu upragnionego synka. On jedyny zajął się mną tak jak należny zbadał poszukał przyczyny a nie odprawiał mnie z kwitkiem mówiąc " ma pani wyjątkowego pecha"

lekarz godny zaufania i pełen poswiecenia temu co robi

lekarz godny zaufania i pełen poswiecenia temu co robi

Fantastyczny lekarz , poszukujący przyczyn choroby a nie leczący tylko skutki , po latach leczenia u innch tzw. specjalistów prawidłowo zdjagnozował istotę mojej choroby . Polecam i dziękuję.

Nie ma lepszego ginekologa!! Z czystym sumieniem polecam!!! Jest komptentny, podchodzi indywidualnie do pacjenta, jest przemiły z poczuciem humoru i zawsze do dyspozycji.Lekarz z prawdziwego powołania!!