dr Wiktor Machowina

Polecam serdecznie Pana Doktora chodź miałam urodzić synka do samego końca mojej ciąży ale urodziła się córeczka pozdrawiam doktorze.

Najlepszy lekarz jaki dotychczas mnie leczył prowadzi moją ciążę jest zaangarzowany poświęca dużo czasu pacjetce wytłumaczy wszystko dokładnie polecam

Witam. Potwierdzam wypowiedź mojej poprzedniczki. Kiedyś poleciłam tego lekarza, ale zmieniłam zdanie. Podczas leczenia Pan Doktor sugerował mi różne choroby, jednak nie potwierdzał tego badanami. U mnie również Pan Doktor po USG stwierdził PCO. Po konsultacji z innymi lekarzami okazało się to nie prawdą. Na pierwsze wrażenie Doktor jest bardzo miły i sympatyczny , ale przecenia swoje umiejętności.

Witam.
Potwierdzam wypowiedź mojej poprzedniczki.
Kiedyś poleciłam tego lekarza, ale zmieniłam zdanie.

Witam wszystkie Panie, niestety nie polecam tego lekarza. Leczyłam się u niego 1,5 roku coraz częstsze wizyty co 3 a nawet 2 tygodnie przepisywał leki, które pogarszały stan zdrowia. Oszukuje swoje pacjentki. Nie zleca badań moczu itp. na podstawie USG stwierdza zapalenie pęcherza, PCO jeżeli ktoś się leczył na zespół polistycznych jajników to doskonale wie, że trzeba wykonać szereg różnych badań a przede wszystkim poziom hormonów. On robi to na podstawie USG i człowiek mu ufa bo myśli, że jest lekarzem to dobrze mówi. nie słuchajcie się jego. Nie ma żadnej praktyki lekarskiej po aferze w Trzciance za aborcje i inne rzeczy. Ja po czasie się dowiedziałam nigdy bym do niego nie poszła. Ja Was wszystkie ostrzegam.

Wiadomo nie każdy lekarz jest idealny kazdy ma jakieś wzloty i upadki, ale jak na moje zajebisty lekarz.. polecam :)

dobry specjalista, rzetelny, sympatyczny, troszczący sie o pacjentkę

dobry specjalista, rzetelny, sympatyczny, troszczący sie o pacjentkę

Witam wszystkie Panie,

Super lekarz! Wyleczył mnie w 100% i dzięki niemu mam wspaniałą córeczkę! Bez problemu mnie przyjął w dzień w którym gabinet miał nieczynny a w ciąży zaczęłam krwawic uratował całą ciążę!

Polecam tego lekarza.Poświęca dużo czasu, nigdy się nie śpieszy, zawsze miły, sympatyczny odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. Zna nowoczesne techniki leczenia Jedyna wadą jest to, że zawsze jest duża kolejka i trzeba czekać, ale z drugiej strony, jeżeli jest taka potrzeba to przyjmie także w dniu, gdy gabinet jest nie czynny lub bardzo późnym wieczorem. Zawsze jest u niego masa pacjentek a to chyba najlepsza wizytówka.

Zawsze jest u niego masa pacjentek a to chyba najlepsza wizytówka.

NIE POLECAAAAM !!! Niemiły lekarz, zero profesjonalizmu Dziwne, ignorujące podejście, zdawkowe odpowiedzi, zignorowanie wyników badań za czym idzie wybor zlych lekow!!!

NIE POLECAAAAM !!!
Niemiły lekarz, zero profesjonalizmu