dr n. med. Wiktor Mańka

1,7

Najlepszy lekarz ever. Podczas badania na bieżąco omawia sytuację czy jest w porządku czy coś się dzieje. Na wizytach kontrolnych zawsze USG czego inni lekarze nie wykonywali bynajmniej w moim przypadku. Doktor zawsze wykonywał dodatkowe badania gdy coś go zaniepokoiło. Nigdy nie odmówił przyjęcia mimo że nie byłam zarejestrowna, bo nagle wystąpiły objawy chorobotwórcze. Wielka szkoda, że Bogatynia uszupli się w tak wspaniałego specjalistę w tej dziedzinie.

Miałam wielką nieprzyjemność poznać tego "doktora", który swoją osobą wzbudza u mnie odrazę! Wszystko przez ostatnią konsultację ginekologiczną, na którą się zdecydowałam! Był to wielki błąd. Zacznijmy od tego, że w ogóle nie można było porównać "tego czegoś" do konsultacji czy jakiejkolwiek rozmowy. Jego relacje interpersonalne, są na nieodpowiednim poziomie - bezczelne. Może chciał się zabawić w "dr Hausa", ale nie wykazał się nawet żadną wiedzą, która przekonałaby mnie o jego doświadczeniu. Jego zachowanie idealnie odzwierciedlało negatywne opinie krążące na jego temat. Ordynarność i pretensje - "Znowu ktoś przyszedł z ...

Może chciał się zabawić w "dr Hausa", ale nie wykazał się nawet żadną wiedzą, która przekonałaby mnie o jego doświadczeniu. Jego zachowanie idealnie odzwierciedlało negatywne opinie krążące na jego temat. Ordynarność i pretensje - "Znowu ktoś przyszedł z głupotą". - a chyba od tego jest lekarz, aby był w stanie zbadać i w jakiś normalny sposób wytłumaczyć, czy coś się dzieje, czy po prostu są to niepotrzebne obawy.
Mogę Pana porównać do nauczyciela, który nie cierpi dzieci. Jaki jest więc sens wykonywania danego zawodu, skoro nie ma się powołania, bądź te powołanie z biegiem czasu się po prostu wypaliło? Może już czas zdjąć mundurek i wybrać się na emeryturę?

Po takim podejściu nie jestem w stanie wystawić nawet 2 gwiazdek. Jedna to i tak zbyt dużo.

Nieuprzejmy, wzbudzajacy strach, miałam wrażenie, że nie rozumie problemu z ktorym się zwróciłam, Potraktował mnie lekceważąco.

Fatalny fachowiec niekompetentny lubi kasę.

Fatalny fachowiec niekompetentny lubi kasę.

Arogancki i niemiły doktor,zostałam zmuszona aby isc do niego na wizyte bo obecnie nie było wolnego terminu u innego Ginekologa.... Jestem kobieta błogosławiną w karcie zle mi wpisał tygodnie ciazy przez co moge dostac odmowe becikowego,ale bede walczyc... Gdy doszło do całej wizyty okazło sie ze usg nie działa i nie moga mnie przebadac a ja jak głupia tyle czasu sterczałam pod gabinetem... był niedelikatny,nakrzyczal na mnie bez powodu.... Nie polecammmm... Takich ginekologow nie powinni dopuszczac do kobiet...

Pan doktor jest arogancki i nieuprzejmy! nie powinien zbliżać się nawet do rodzącej kobiety, brak zrozumienia kobiety w takich okolicznościach dyskwalifikuje Pana do wykonywania zawodu którego się Pan podjął. Poród powinien być czasem spełnienia i radości a nie upokorzenia i wstydu. Nie życzę żadnej kobiecie takiej "pomocy" w czasie porodu.