dr n. med. Wiktor Orzechowski

Bardzo dobry specjalista, trafnie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie kolana . Lekarz wykazujący się dużą empatią w kontakcie z pacjentem. Polecam wszystkim .

Świetny specjalista i cudowny człowiek. Zawsze możemy liczyć na pomoc. Od lat dr Wiktor Orzechowski zajmuje się moim synem i nigdy nie zostaliśmy sami z żadnym problemem. Polecam z całego serca.

Wspaniały człowiek. Niesamowicie oddany oraz zaangażowany w leczenie. Rzadko się trafia na tak dobrych oraz mądrych specjalistów. W 2020 roku córka 13 lat trafiła z całkowicie wykrzywioną stopą właśnie pod to wspaniałe i niezwykle mądre oko. Szybka diagnoza, podjęte leczenie, operacje i szczęśliwe zakończenie. Tj niewiarygodne jak podejście, umiejętności i chęć pomocy poprowadziły i zachęciły niechodząca nastolatkę do działania. Łamanie kości, wydłużanie, korygowanie, implant wszystko na aparacie Ilizarowa, ból ogromny, ale chęć do działania poprzez wsparcie dr Orzechowskiego była dużo większa i współdziałając osiągnęliśmy piękne rezultaty. Ogromnie jesteśmy wdzięczni za tak ogromną pomoc.

Dr n. med. Wiktor Orzechowski to wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Moja historia jest krótka : poważne zapalenie ścięgna Achillesa - doległość która praktycznie zastopowała moją aktywność fizyczną na prawie 2 lata oraz uniemożliwiła mi normalne funkcjonowanie na co dzień. Wszelkie próby leczenia "domowymi" sposobami plus rehabilitacja nie przyniosły zadowalającego efektu. W końcu trafiłem do Dr Orzechowskiego z polecenia osoby której doktor pomógł kilka lat temu po skomplkowanym złamaniu nogi. W moim przypadku : skan ścięgna Achillesa + postawienie diagnozy + seria zastrzyków.... Efekt przerósł moje oczekiwania : ...

po skomplkowanym złamaniu nogi.
oczekiwania : po niecałych 3 miesiącach nastąpiła naprawdę OGROMNA poprawa - znów mogę się cieszyć aktywnością
fizyczną i co najważniejsze : mogę normalnie funkcjonować.
Jedyne czego żałuję : że nie trafiłem do Doktora Orzechowskiego wcześniej....
Dziękuję za pomoc Panie Doktorze i Pozdrawiam.

Byłem dzisiaj u tego pana na wizycie w szpitalu przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Był bardzo niemiły w stosunku do mnie i pacjentki przede mną. Doszedłem do wnioski, że nie powierzę mojej nogi takiemu lekarzowi. Wolę chodzić do końca życia z krzywą!

Doktor Wiktor Orzechowski operował mi w październiku dużego, bolącego Haluksa na stopie. Dzisiaj stopa jest jak nowa. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Wielkie uznanie dla jego kunsztu. Super specjalista, Anna G.

W czerwcu 2011 roku doznałem skomplikowanego złamania V kości śródstopia z przemieszczeniem, które wymagało zabiegu operacyjnego, w przeciwnym razie nigdy nie odzyskałbym pełnej sprawności. Operację ( zespolenie kości za pomocą płytki metalowej i 4 śrub) przeprowadził doktor Orzechowski. Na początku stopa była naprawdę w opłakanym stanie i nic nie zapowiadało tak szybkiego powrotu do zdrowia. Po 6 tygodniach mogłem już chodzić asekurując się jedną kulą, po kolejnych dwóch chodziłem już prawie normalnie. Najlepsze miało jednak dopiero nastąpić. W 2,5 miesiąca po operacji bez najmniejszych problemów chodziłem po Himalajach z 16 ...

Najlepsze miało jednak dopiero nastąpić. W 2,5 miesiąca po operacji bez najmniejszych problemów chodziłem po Himalajach z 16 kg obciążeniem na plecach! Nigdy bym się tego nie spodziewał! Wiem, że zawdzięczam to doktorowi Orzechowskiemu i sprawnie przeprowadzonej operacji. Nie jest nawet konieczne usunięcie płytki metalowej, ponieważ została umieszczona w sposób nie wpływający na funkcję. Ominie mnie zatem kolejny zabieg. Jeszcze raz pragnę podziękować i z pełną świadomością polecić doktora innym pacjentom.

Doktor kompetentny w każdym calu,dokładnie tłumaczy postawioną diagnozę i sposób leczenia.Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i otacza lekarską opieką.Polecam doktora Orzechowskiego wszystkim znajomym.100% pozytywu!!!

Humorzasty ale to specjalista który jest artystą w swoim fachu ! Mało rozmowny, trochę opryskliwy ale lekarz ma leczyć a nie być miły! MISTRZ ŚWIATA !!!

Humorzasty ale to specjalista który jest artystą w swoim fachu !
Mało rozmowny, trochę opryskliwy ale lekarz ma leczyć a nie być miły!
MISTRZ ŚWIATA !!!

polecam jako specjalistę zarówno w leczeniu publicznym jak i prywatnym. Jest to lekarz który jest wrażliwy na cierpienie pacjenta