lekarz Wiktor Szandorowski

Warto leczyć się u tego lekarza. Jest uczciwy wobec pacjentów. Dba o chorych. Otacza ich opieką i wspiera w trudnych momentach choroby. To skromny człowiek, który czuje się odpowiedzialny za innych. Sprawił, że już nie utykam i mogę normalnie chodzić (endoproteza biodra). Zaufałam temu lekarzowi i nie żałuję. Na oddziale kierowanym przez p. W. Szandorowskiego panuje życzliwość wobec pacjentów. To wybitny chirurg i dobry człowiek.

Lekarz godny polecenia. Podejście do pacjenta profesjonalne. Zna się na rzeczy. Wspaniały specjalista !!!

Bardzo dobry ortopeda specjalista w swoim fachu.Mi bardzo pomógł miałem Endo protezę przez Pana doktora Szandorowskiego. Pozdrawiam

Dr Szandorowski powrócił do Szpitala Kolejowego w Gdańsku.Jest ordynatorem. Polecam tego lekarza z całego serca, dzieki niemu mam zdrową rękę.

Witam serdecznie.Czy ktoś może mi podać namiar do doktora czy przyjmuje prywatnie i jaki jest kosz wizyty. pozdrowienia ze Słupska

Dr Szandorowski powrócił do Szpitala Kolejowego w Gdańsku.Jest ordynatorem. Polecam tego lekarza z całego serca.

Dr Szandorowski powrócił do Szpitala Kolejowego w Gdańsku.Jest ordynatorem.
Polecam tego lekarza z całego serca.

Przed 20 laty uratował rękę mojemu synowi, fatalnie zaopatrzoną przez lekarzy słowackich (złamane obie kości przedramienia z przemieszczeniem, rotacją i znacznym skróceniem - bez kontroli rtg po nastawieniu i nieprawidłowo założony gips, który spowodował powstanie odleżyn)Przed kilku laty moja przyjaciółka po złamaniu kości ramienia miała założone we Włoszech unieruchomienie w tak nieprofesjonalny sposób, że powodowało to uporczywy ból i poszerzanie się szczeliny złamania; poleciłam jej dr Szandorowskiego, który przyjął ją dodatkowo, założył opatrunek unieruchamiający, w którym mogła pracować, gojenie przebiegało prawidłowo a ból ustąpił natychmiast. Ja sama korzystałam z porad dr Szandorowskiego dwukrotnie i uważam go za wspaniałego specjalistę.

Bardzo dużo komplikacji po operacji kolana.

Bardzo dużo komplikacji po operacji kolana.

Doktor Wiktor Szandoroski teraz będzie przyjmował pacjentów w Szpitalu w Grudziądzu poniważ przenosi sie tam z pracą , będzie łatwieszy dostęp do niego. SUPER FACHOWIEC - POLECAM

SUPER FACHOWIEC - POLECAM

Dr Szandorowski to koneser kolan i bioder:-).Mi operował biodro i zrobił to rewelacyjnie.Super lekarz,wspaniały człowiek.Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.