Wincenty Goncerz

Żywiec
49,687275619,20846920 33 861 08 15

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
12 opinii

nie polecam zamiast działać gdy widział że mam białkomocz w ciąży przepisywał furagine która nic nie dawała a miałam już spuchnięte nogi urodziłam wcześniaka i skończyło się wszystko na szczęście dobrze dzięki temu że z tego ochydnego szpitala w Żywcu trafiłam do rąk fachowców w bielsku

Najlepszy z ginekologów z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Kompetentny, sympatyczny, wizyta całkowicie bezstresowa i jednocześnie w pełni fachowa. Gorąco polecam

Pan doktor powinien sie troche zastanowic w jaki sposob traktuje pacjentki i za co sie u niego placi..poszlam na wizyte prywatna bedac w 6 tyg.ciazy,Pan doktor zrobil mi usg dopochwowe i stwierdzil,ze nie jest w stanie udzielic odpowiedzi czy ciaza jest czy jej nie ma tzn.czy ciaza jest pusta poniewaz pracuje na sprzecie tylko za 80tys.zl,ktory jak to dok.stiwrdzil dziala jak 'polska syrenka' a nie 'mercedes'. mieszkam za granica wiec nie jestem ubezpieczona w Polsce,mimo to dok.Wincenty Goncerz zaproponaowal mi wizyte w szpitalu w Zywcu,gdzie pracuje jako zastepca ordynatora. Jak stwierdzil w szpitalu pracuje sie na sprzecie za 180tys.zl,ktory to wlasnie dziala jak 'mercedes'. Przypomnialam doktorowi,ze nie moge skorzystac z tego badania poniewaz nie mam ubezpieczenia na co pan dok.odpowiedzial,ze przeciez nie bedzie mnie rejestrowal tylko wykonana badanie. Byl oschly i niesympatyczny i z zimna krwia powiedzial,ze nie wie czy to ciaza czy ciaza pusta,zapytal rowniez gdzie bylam do tej pory zachadzac teoretycznie w ciaze dopiero w wieku 34 lat! bylam zazenowana zachowaniem doktora!!! po tym wszystkim kazal zaplacic 80zl za wizyte,moje pytanie brzmi za co?? za to,ze pracuje na przestarzalym sprzecie i nie potrafi udzielic prostej odpowiedzi??? absolutnie nie POLECAM tej osoby bo z pewnoscia nie powinna wykonywac tej pracy!! z powazaniem dla niedoszlych pacjentek

Lekarz bardzo przyjemny , wyrozumiały .

To wspaniały lekarz i bardzo dobry fachowiec.Bardzo wyrozumialy i cierpliwy

Zniechceiłam się do Pana Goncerze tym ze nie zmienia reczników, chyba kazda pacjentke w ciagu dnia przyjmuje na tym samym:( za 70zł to bym chciała troche wiecej czystości

podczas mojego porodu a było to cesarskie ciecie czułam ze ten człowiek wie co robi naprawde mozna mu zaufać polecam innym kobieta

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz a przede wszystkim rzeczowy!!! Odbierał poród mojej mamie gdy mnie rodziła i ja sama teraz bez jakich kolwiek wątpliwości pozwalam mu prowadzić swoją ciążę. Mam w rodzinie wiele przypadków w których P. Goncerz pomógł i uratował życie:) polecam ja jestem bardzo zadowolona-a w dodatku cena niska:)

bardzo sympatyczny lekarz :) bałam się trochę bo to była moja pierwsza wizyta, ale widać, że zna się na rzeczy, odpowiada na wszystkie pytania jest pogodny i na prawdę godny zaufania. zasługuje na 6 :)

Polecam kazdej Pani :) Rewelacyjny lekarz :)

Ogromnie cieszy mnie fakt, ze ten lekarz pomogl sporej ilosci pacjentek. Z przykroscia stwierdzam, ze ja nie jestem zadowolona z wizyty:( odnosilam wrazenie , ze lekarzowi nie chce sie sluchac co do niego mowie!!!powiedzialam ze nie bylam u ginekologa 3 lata a czesto mam klopot z bakteriami(tak mi sie wydaje)- wiec dlaczego nie zaproponowal mi CYTOLOGI!!!! przepisal globulki bo powiedzial ze rzeczywiscie mam roznego rodzaju bakterie:(ale dla czego nic nie przepisal dla mojego partnera?i malo tego dostrzeglam, ze recznik na lozku nie jest zmieniony po ostatniej pacjentce!!!!

świetny lekarz,ogromna wiedza,ogromna uprzejmość,ogromna kultura osobista. bada bardzo dokładnie i w cenie wizyty robi USG parwdziwy lekarz z powołanie gorąco polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny