lekarz Wincenty Goncerz

Justyna

20.11.2015

Super byłam u dr. Pierwszy raz ale jestem mega zadowolona nic dodac nic ująć :) polecam .:):):):):):)

Anna

18.03.2015

Pan doktor prowadził moją ciążę, jestem z niego zadowolona. Zawsze mnie kompleksowo zbadał, rozwiał moje wątpliwości, z l4 nie ma problemu. Polecam.

11.02.2013

nie polecam zamiast działać gdy widział że mam białkomocz w ciąży przepisywał furagine która nic nie dawała a miałam już spuchnięte nogi urodziłam wcześniaka i skończyło się wszystko na szczęście dobrze dzięki temu że z tego ochydnego szpitala w Żywcu trafiłam do rąk fachowców w bielsku

18.11.2012

Najlepszy z ginekologów z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Kompetentny, sympatyczny, wizyta całkowicie bezstresowa i jednocześnie w pełni fachowa. Gorąco polecam

16.04.2012

Pan doktor powinien sie troche zastanowic w jaki sposob traktuje pacjentki i za co sie u niego placi..poszlam na wizyte prywatna bedac w 6 tyg.ciazy,Pan doktor zrobil mi usg dopochwowe i stwierdzil,ze nie jest w stanie udzielic odpowiedzi czy ciaza jest czy jej nie ma tzn.czy ciaza jest pusta poniewaz pracuje na sprzecie tylko za 80tys.zl,ktory jak to dok.stiwrdzil dziala jak 'polska syrenka' a nie 'mercedes'. mieszkam za granica wiec nie jestem ubezpieczona w Polsce,mimo to dok.Wincenty Goncerz zaproponaowal mi wizyte w szpitalu w Zywcu,gdzie pracuje jako zastepca ordynatora. Jak stwierdzil w szpitalu pracuje sie na sprzecie za 180tys.zl,ktory to wlasnie dziala jak 'mercedes'. Przypomnialam doktorowi,ze nie moge skorzystac z tego badania poniewaz nie mam ubezpieczenia na co pan dok.odpowiedzial,ze przeciez nie bedzie mnie rejestrowal tylko wykonana badanie. Byl oschly i niesympatyczny i z zimna krwia powiedzial,ze nie wie czy to ciaza czy ciaza pusta,zapytal rowniez gdzie bylam do tej pory zachadzac teoretycznie w ciaze dopiero w wieku 34 lat! bylam zazenowana zachowaniem doktora!!! po tym wszystkim kazal zaplacic 80zl za wizyte,moje pytanie brzmi za co?? za to,ze pracuje na przestarzalym sprzecie i nie potrafi udzielic prostej odpowiedzi??? absolutnie nie POLECAM tej osoby bo z pewnoscia nie powinna wykonywac tej pracy!!

z powazaniem dla niedoszlych pacjentek

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żywiec"?

Aleksander Matuszny

Świerkowa 3