lek. dent. Wioleta Ziębakowska

Ortodonta

2,9
2,7

Niestety muszę tu się zgodzić z opinia negatywna. Pani "doktor" była bardzo miła i wydawała się osobą kompetentną i z dobrym podejściem do pacjenta. Niestety wszystko się zmieniło jak córce zepsuł się aparat. Pani doktor prawie wypchnęła nas z gabinetu bo zajęłyśmy jej za dużo czasu i stwarzamy problem, stwierdziła że klamerka jest pęknięta ale aparat dalej się trzyma, dodam że, klamerka odpadła tego samego dnia wieczorem i córka została bez aparatu. Za naprawę aparatu kazano mi zapłacić. Zgroza stanowczo nie polecam !!!!!!!!

Chodzę na wizyty do pani Ziębakowskiej od około 2 lat - jak do tej pory nie miałem zastrzeżeń, aż do ostatniej wizyty. Wmawiała mi coś czego moje dziecko nie robiło. Próbowałem jej spokojnie tłumaczyć, że się myli, ale ona wiedziała lepiej i jeszcze zaczęła mówić do mnie podniesionym głosem, prawie krzyczała. Nie dała sobie przetłumaczyć. Pokazała swoje prawdziwe oblicze: chamska, nie miła. Chodzę po różnych lekarzach, ale jeszcze z taką wredną babą się nie spotkałem. Najbardziej zabolało mnie to, że nie chciała słuchać co mam jej do powiedzenia. Miałem wrażenie, że mówię do ściany. Zastanawiam się nad zmianą ortodonty. A ta jej asystentka... obie są siebie warte - dobrały się.

Świetny lekarz. Jestem po leczeniu ortodontycznym- długo ale warto, ząbki równe . Polecam jak najbardziej.

Kończę już nosić aparat, jak dotychczas jest to rok z małym hakiem, ale i wada nie była duża. Jak do tej pory - jestem zadowolona z efektów i serdecznie mogę polecić panią doktor.

Uważam, że jest to naprawdę bardzo miła i bardzo dobrze znająca się na rzeczy Lekarzem. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia oraz profesjonalnie zakłada aparaty. Jeżeli ktoś inaczej ocenia sposób pracy Pani Doktor, niech zmieni lekarza. Efekt leczenia zależy od pacjęta. Jeśli ktoś o zęby nie dba i nie współpracuje z Panią Doktor to sam ma tego konsekwencje. Bardzo polecam tą Panią i więcej powinno być takich lekarzy.

Uważam,że ta Pani wogóle nie nadaje się na lekarza. Jest strasznie beszczelna, nie miła,arogancka,nieuprzejma,wredna i chamska. Czy to na leczenie z NFZ czy prywatnie to wogóle JEJ NIE POLECAM.

iernik 2012 po 2 lata się u nich czeka a wmarcu powiedziała że po trzeciej wizycie.więc przesunęła mnie tyle czasu że dziecko będzie mogło korzystać z aparatu tylko przez rok bezpłatnie.przecież mogła powiedzieć od razu a nie trzymać tyle czasu .na ostatniej wizycie nawet nie zapisała zmiany uzębienia u córki (a zmieniła od marca trzy zęby).uważam że naciąga tylko NFZ na wizyty albo czeka na kasę.no i zastanowiłam się teraz czy ona taka dobra jak mojemu bratankowi przyma aparat już 4 rok.a po 2 latach trzeba stały.

nie polecam Wypełnione pola mówia same za siebie. Nie stać mnie na leczenie prywatne a to leczenie jest jak fikcja. sztuka raz

nie polecam

Według mnie Pani doktor jest wręcz nieuprzejma,wredna i chamska.NIE NADAJE SIE NA LEKARZA...

a ja bym prosił o numer telefonu bo słyszałem ze jest to dobry specjalista od leczenia wad zgryzu