lekarz Wioletta Borszowska

Endokrynolog, Internista

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Trafione diagnozy. Miła, uprzejma, pomocna. Z dobrym podejściem do pacjenta. Konkretne odpowiedzi i zalecenia, kierowanie na badania w dobrym kierunku odpowiadającym diagnozie. Pełen profesjonalizm. 100% zaufania z mojej strony. Polecam jak najbardziej.

Pełen profesjonalizm. 100% zaufania z mojej strony. Polecam jak najbardziej.

Serdecznie polecam. Pani doktor Cudowna, bardzo pomocna, slucha pacjenta. Pierwszy raz spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem, byłam u wielu naprawdę, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ogromna wiedza.. 10 gwiazdek zdecydowanie:)

Miła z pozytywnym nastawieniem Profesjonalne podejście do pacjenta Uśmiech i pogoda ducha Pani Doktor dodaje zdrowia

Brak profesjonalizmu, usługa prywatna w pakiecie medycznym, doktor pozwala sobie na bardzo głupie komentarze, skierowała na niepełny komplet badań .

Interesuje się?? Chyba tylko podczas prywatnej wizyty. Opryskilwa, nie miła, antypatyczna... Jako lekarz minęła się z powołaniem... Wyjątkowo niesympatyczna zarówno do chorych jak i ich rodzin. Opinia ogólnie panują na oddziale szpitalnym

Bardzo miła i kompetenta pani doktor.Godna polecenia.Dokładnie potrafi objaśnić chorobę i sposób jej leczenia.Zawsze interesuje się samopoczuciem pacjenta.