mgr Wioletta Guzmgr Wioletta Guz - zdjęcie profilowe

mgr Wioletta Guz

Psychoterapeuta

Jestem pedagogiem i psychoterapeutką. Pracuję w prywatnym gabinecie, Ambulatorium Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej i Niepublicznym Żłobku Dzieciosfera w Liszkach. Odbyłam roczny staż pracując indywidualnie z pacjentami w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Alwerni. Jestem uczestniczką czteroletniego Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej i absolwentką rocznego Kursu Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Szkoleni...

Rewelacja. Można przyjść z każdym problemem. Pani Wioletta potrafi słuchać, ale nigdy nie ocenia czy potępia. Naprawdę polecam!!!

Wspaniały specjalista. Bardzo polecam. Uprzejma z empatią podchodząca do pacjenta. Duża wiedza. Szczegółowo i zrozumiale omówiła mój przypadek poświęcając dużo czasu. Dziękuje!

Prawdziwa profesjonalistka w swym fachu. Wszyscy chcą chodzić do najlepszego specjalisty i ja swojego znalazłam :) super

Wspaniały człowiek !Z sercem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam Panią Wiolettę ! Miałam problem z samą sobą. Wszystko mnie przytłaczało... Zostałam potraktowana z należytym szacunkiem. Teraz wiem jak trzeba podchodzić do życia. Wszystko za sprawą Pani Guz Szczerze POLECAM !