lekarz Wioletta Klim

Psychiatra

2,6
2,4
2,2

Niestety, doktor kompletnie nie wysłuchała tego co mówię, przyszłam z podejrzeniem adhd brakiem skupienia i nadpobudliwością dostałam lek na depresję którego efekty uboczne to wlansie nadpobudliwość zdenerwowanie brak skupienia.. po 7 dniach w pracy byłam w 90% bezproduktywna, na dodatek nie mogłam się kompletnie dodzwonić ani umówić na wizytę aby szybko zejść z leku. To mój pierwszy kontakt z psychiatra, myślę że złym wyborem było NFZ . Nigdy nie popełnię już tego błędu

Pani doktor uprzejma, precyzyjna i zorientowana na efekt leczenia. Słucha pacjenta i dopytuje o szczegóły dolegliwości. Jednocześnie prognozuje przyszłe czynności na okoliczność weryfikacji skuteczności terapii. Polecam.

Doktor w porządku. Leczy mnie od paru miesięcy, czuję poprawę. Tłumaczy, leczenie dopasowuje do potrzeb, słucha. Ja mogę polecić, jeden lepszych lekarzy, na których trafiłam.

"Teleporada potrwa tak długo jak tylko potrzebuje i mam się nie martwić o czas" oznajmiła mi pani z recepcji, pani doktor poświęciła mi 10 minut, wzbudzała we mnie poczucie winy i dawała do zrozumienia, że to tylko ja tak odbieram swój lęk społeczny i traumę. Nie chciała mi pomóc zrozumieć dlaczego tak się czuję, co mogę zrobić by poczuć się komfortowo, jakie metody zastosować by się uspokoić. Dostałam receptę na tabletki i ewentualnie mam ponownie umówić się na wizytę. Nie dostałam wskazówek co do długości ich zażywania i zostałam z kolejnym zmartwieniem sama. Cała wizyta była w biegu chociaż chciałam dokładnie opisać swój problem i poczuć się zrozumiana, zamiast tego poczułam się oceniana i odbierana za oszustkę.

Na wizycie osobiście, po zapytaniu czemu było nalegane na taką wizytę a nie teleporadę, Pani powiedziała mi "Z TAKIMI PROBLEMAMI nie przychodzi się osobiście,można było to załatwić przez telefon". Wątpię,że zawitam u Pani ponownie, po wyjściu z gabinetu był wybuch płaczu. Co do samej wizyty, zostały przepisane mi leki, nie została mi podana informacja,przez ile czasu mam je stosować, jak będą działać. Cała wizyta trwała 10 minut. Nie polecam nikomu.

Ja również jestem zadowolona z leczenia mojego męża przez panią Klim jesteśmy ze Sławna i możemy z czystym sumieniem polecić tą lekarkę

Konował nie lekarz,totalne dno !!!Nie powinna być lekarzem jak to już ktoś napisał !!!

Witam,napiszę krótko pani W.Klim minęła się z powołaniem,powinna dostać zakaz wykonywania zawodu,gdyż więcej szkodzi pacjentom niż pomaga !!!

Witam,po raz pierwszy od 15 lat poszedłem na zwolnienie,jestem naprawdę chory i niezdatny do pracy,mam na utrzymaniu rodzinę ,a to ścierwo mi zabrało zwolnienie,a na chorobie się nie zna kompletnie ,zafajdany orzecznik ZUSu ,sama powinna zachorować i zostać bez środków do życia,nie wiem skąd się biorą takie gnidy !!!

7 lat temu wyciągneła mnie z dużego dołka..........uważam że jest dobrym specjalistą