lekarz Wioletta Konieczna

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Polecam serdecznie, świetny specjalista. Pani bardzo miła. Godna zaufania i polecenia. Jeszcze raz polecam ;)

Polecam. Świetny specjalista. Bardzo dobre podejście. Pani godna polecenia, zawsze jest w kontakcie z pacjentem. Super.

Świetny specjalista. Pani jest bardzo miła, serdeczna. Ma bardzo dobre podejście. Warto jej zaufać, bo wie co robi. Świetny specjalista od dzieci. Polecam serdecznie.

Nie polecam. Ten lekarz zepsuł mi życie. Proszę sie o leki już tyle czasu , cały czas mam przepisywane nie działające leki, Do lekarza nic nie dociera . Wkońcu doprowadzi do tego że się zabiję , mam dość życia. Muszę wydawać kosmiczne sumy na benzodiazepiny ponieważ lekarz nie chce mi ich Przepisać. Tylko to działa na moją ciężka bezsenność Nie polecam

Nie polecam.
Ten lekarz zepsuł mi życie.
Muszę wydawać kosmiczne sumy na benzodiazepiny ponieważ lekarz nie chce mi ich
Przepisać. Tylko to działa na moją ciężka bezsenność
Nie polecam

Najlepsza psychiatra jaką w życiu spotkałam. Od ok 6lat pani dr pomaga mojemu synkowi. Jest cierpliwa, ciepła, czujna, kompetentna. Szanuje małych pacjentów i rodziców. Syn (w tej chwili 13lat) ma pełne zaufanie do pani dr ja również. Droga do wyzdrowienia jest jeszcze długa, ale dzięki tej wspaniałej lekarce z nadzieją patrzymy w przyszłość. Nie wiem, czy pani dr przyjmuje prywatnie, bo zawsze korzystamy z konsultacji w ramach poradni na Sobieskiego 7a w Częstochowie. Polecam z ręką na sercu dużym i małym pacjentom.