Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.

Lekarz godny polecenia, miła , uprzejma, kompetentna, byłam pierwszy raz iz zrobiła na mnie dobre wrażenie

Najlepszy fachowiec świata. Cudowna i miła osoba. Moja córka zawdzięcza jej życie. Pani Doktor jest niezwykle cierpliwa, uśmiechnięta, a przede wszystkim zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam!!!

Wspaniały Lekarz i Człowiek!!!!!! Leczy moje dzieci od wielu lat i tylko do niej mamy pełne zaufanie. Z pełną odpowiedzilnością mogę polecić innym pacjentom Panią Doktor.

bardzo dobry, kompetentny lekarz; syn (11 lat)przeszedł pod kierunkiem pani doktor komplet badań związanych z arytmią serca; po roku leczenia znów może ćwiczyć na W-Fie

Niestety ale pani doktor nie wie co to jest leczenie tak małych pacjentów, do wszystkich ma pretensje choć nie wiadomo o co.Niewolno się odezwać bo tak naprawdę nie wiadomo jak ona zareaguje. Spędziłam kupę czasu w łodzi i wydaje mi się że pani dr.powinna jechać i uczyć się od niektórych,za grosz szacunku dla rodziców a jak się zdenerwuje to powie "że można było w końcu usunąć dziecko"

Polecam takiego lekarza.Leczy moje dziecko od urodzenia, tj.od 14lat, tylko w przychodni kardiologicznej. Zawsze miła, uśmiechnięta, przyjazna dzieciom i ich rodzicom.

bardzo miła z NIESAMOWICIE CIERPLIWA dla małych pacjętów przede wszystkim jest bardzo konkretna DZIĘKI pani dr moja córka unikneła operacj a miała tylko zabieg naprawde GODNA POLECENIA :))))

BARDZO miła i uprzejma osoba przy tym świetny fachowiec! u nas na szczęście nic nie wykryła ale bardzo ciepło nas przyjęła i wytłumaczyła problem,jak najwięcej takich lekarzy!!

Super człowiek i zarazem świetny fachowiec.Profesjonalista.Bardzo komunikatywna i uprzejma.Smiało polecam wszystkim chorym małym pacjentom.