lekarz Wioletta Paluszak

Dermatolog

2,9

Pani Doktor bardzo rzeczowo podeszła do mojego problemu. Pomogła mi już po pierwszej wizycie. Zainteresowała się innymi dolegliwościami, poradziła, jak je usunąć. Przemiła osoba. Często chodzę do niej z moją mama, starsza osobą, obie jesteśmy bardzo zadowolone z pani Doktor. Ma profesjonalne wyposażenie w gabinecie, używa najnowszych technik medycznych. i wie, co robi. Polecam!!!

Niekompetencja w zakresie prostej diagnozy. Brak wiedzy oraz brak podejścia. Leczenie nieskuteczne a wręcz szkodzące mojej córce. Nie polecam chociaż może...na wizycie prywatnej jest choćby milsza😊

śiwetny lekarz! dokładnie tłumaczy co dolega, super dostosowuje leki, efekty po kilku dniach widoczne! posiada także wiedzę na ten temat. nie to co dermatolog w przychodni .. POLECAM!

NIE POLECAM! Uwazam , ze Pani Paluszak cierpi na braqk kompetencji.Pojdziesz, sam sie przekonasz. Powodzenia...

Jestem bardzo zadowolona. Pierwszy lekarz, który od razu mi pomógł - widoczne efekty po kilku dniach.

Byłem tylko 1 min w gabinecie , a może mniej. Powiedziałem co mi dolega a pani doktor szybko powiedziała jaki lek i koniec wizyty..nie spodobało mi się to byłem tylko raz

Nie wyleczyła mnie z trądziku. Wizyta wygląda tak: - co panu/pani dolega - przepisuję np Unidox Solutab A to wszystko w ciągu 1 min.

Nie wyleczyła mnie z trądziku. Wizyta wygląda tak:
- co panu/pani dolega
- przepisuję np Unidox Solutab
A to wszystko w ciągu 1 min.

POLECAM TEGO DERMATOLOGA. sZYBKO ZNIKNELY OBJUAWY CHOROBY SKORNEJ PO PRZEPISANYCH LEKACH PRZEZ TA PANIA.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u dermatologa. Po dłuższym czasie leczenie trądziku antybiotykami nic nie pomogło,wręcz pogorszyła się sytuacja :/ Po udaniu się do inntego dermatologa, po 3 tygodniach widzę zaskakujące rezultaty i doopiero dowiedziałam się że mam blizny.Wczesniej mi o tym nie powidziano nawet. Polecam leczenie ziołowe,efekty natychmiastowe!

Bardzo miła pani, kompetentna i zdecydowanie wie co robi !!!

Bardzo miła pani, kompetentna i zdecydowanie wie co robi !!!