lekarz Wioletta Sorbian

Lekarz rodzinny

Świetny specjalista. Polecam każdemu, zwłaszcza w zakresie leczenia nadciśnienia. Bardzo żałuję, że Pani Doktor zmieniła miejsce pracy.

Pani doktor jest bardzo miłą,uprzejmą i bardzo kompetną osobą. Ma dużą wiedzę kardiologiczną. Jestem bardzo z niej zadowolona i polecam.

Trochę z dystansem podchodziłem do dzisiejszej wizyty u pani doktor, gdyż był to mój pierwszy z nią kontakt, a doświadczenia z lekarzami mam ogólnie mówiąc średnie. Jednakże podejście, sposób rozmowy i cały szereg innych aspektów sprawiło, że teraz będę wolał poczekać i dostać się na wizytę do pani doktor, od dłuższego czasu nie zostałem potraktowany przez lekarza jak natrętny petent zabierający czas. O rezultatach i skuteczności leczenia napiszę później ale wywiad wstępny, badanie, diagnoza i zalecenia były wykonane i przekazane w pełni profesjonalnie, a jednocześnie w dostępny dla laika sposób. Szczerze polecam wszystkim skorzystanie z porady medycznej u pani doktor.

Nie oceniam kompetencji bo się nie znam ale pani doktor miła i kontaktowa. Chyba nie widziałem lekarza z którym mogłem tak normalnie rozmawiać i nie wk..wiać się co chwile, że muszę każde słowo wyciskać. W czasie mojej poprzedniej wizyty u innego lekarza pan doktor łaskawie wypowiedział pewnie z półtora zdania. Polecam a panią doktor pozdrawiam.

Zdecydowanie Polecam! Jako pierwsza z pięciu lekarzy, którzy mnie badali w ciągu miesiąca wykryła zmiany osłuchowe w płucach. Skierowała do szpital itd. Rzetelna, miła i kompetentna. Ja plasuje Panią Doktor bardzo wysoko w rankingu radomskiej Służby Zdrowia. Niestety w dużej mierze, swoją chorobę zawdzięczam niekompetentnym lekarzom. Pani doktor jest pierwszym lekarzem w Radomiu, któremu ufam.

Widać od razu, że ten kto pisze te negatywne opinie nie leczył się u tej Pani doktor, natomiast swoją opinią nieudolnie chce zaszkodzić. Bardzo polecam wizytę tej pani, z pewnością nie zawiedziecie się.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

PRZED WIZYTA BYŁAM CHORA PO WIZYCIE RÓWNIEŻ

PRZED WIZYTA BYŁAM CHORA PO WIZYCIE RÓWNIEŻ

po wizycie mama musiała być przyjęta do szpitala po lekach przepisanych przez doktor dziękuje nie wracamy

zdecydowanie kompetentna , uprzejma i potrafi wysluchac pacjenta co z pewnoscią buduje zaufanie i chęć kontynuowania leczenia .

zdecydowanie kompetentna , uprzejma i potrafi wysluchac pacjenta
co z pewnoscią buduje zaufanie i chęć kontynuowania leczenia .