dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

Świetna specjalistka z sercem na dłoni! Bardzo nam pomogła. Nie wyobrażam sobie, by chodzić do kogokolwiek innego. Polecam.

Polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Mam do niej pełne zaufanie i jestem stałą pacjentką. Pani Doktor potrafi w sposób kompletny i jasny wyjaśnić genezę choroby i przebieg leczenia. Nigdzie się nie śpieszy i dokładnie przeprowadza całe badanie. Jest uprzejma. Takich specjalistów cenię.

Polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Mam do niej największe zaufanie i nie wyobrażam sobie powierzyć zdrowia swoich oczu komuś innemu!

Dr. Violetta Tomczyk-Dorożyńska nie ma sobie równych w dziedzinie okulistyki. Podjęła się zabiegu usunięcia zaćmy o naprawdę wysokim ryzyku, a mimo tego wszystko przebiegło sprawnie, bezproblemowo i bez skutków ubocznych. Polecam z całego serca.

Najlepszy lekarz-okulista zwłaszcza w kontekście zaćmy. Po zabiegu jej usunięcia, wreszcie czuję, że żyję. Dziękuję Pani Doktor.

Dr. Violetta Tomczyk - Dorożyńska to lekarz z sercem na dłoni. Nie boi się podjąć ryzyka, nawet gdy inni lekarze założyli ręce. Dzięki niej, moja babcia widzi dobrze, rozróżnia barwy, obraz jej się nie rozmazuje. Jednym słowem, odzyskała swoje życie.

Bardzo polecam dr. Tomczyk - Dorożyńską. Uratowała mój wzrok, a ja mogę znów cieszyć się wyraźnym widzeniem barw.

Trafiłam na cudowną dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską, która pochyliła się nad moim problemem zaćmy. Nie musiała się tego podejmować, bo inni lekarze rozkładali ręce. Miałam dość specyficzny i zaawansowany problem mimo stosunkowo młodego wieku. Teraz wiem, że żyję i widzę. Dziękuję.

Bardzo polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Wykonała zabieg usunięcia zaćmy mojej babci. Zmiany były już zaawansowane. Pojawiła się plamka brunatna. Wydawało nam się, że nic już nie uratuje wzroku babci, ale udało się! Pozdrawiamy

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Oby więcej takich specjalistów jak dr. Violetta Tomczyk - Dorożyńska!!! :)