mgr Wioletta Wiczkowska-Etmańska

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Wiola to widać psycholog z powołania jak i przyjaciel chętnie chodziłem do Niej i rozmawiałem o trudnych problemach bo wiedziałem, że wysłucha, nie oceni a pomoże.Jest przesympatyczną osobą dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie i uczucia drugiego człowieka. Dziękuję za wszystko Pani Wiolu :)Polecam wszystkim, którzy potzrebują psychologa

Zdecydowanie polecam pani osycholog przywrocila mi wiare ze wsrto zyc swoim cieplem i przyjaznym nastawieniem spowodowala ze zaczelam pracowac nad soba terapia z pania psycholog jest przyjemnoscia zeby wszyscy byli tacy

Nie polecam. Pani psycholog cały czas spogląda na zegarek żeby nie przekroczyć czasu 45 minut. Bardzo mało aktywne i monotonne wizyty. Drogo nastawienie na zarobek.

Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to bardzo polecam tą panią posiada wykształcenie certyfikaty umiejętności ale ma przede wszystkim serce gdy widziała , że jestem w trudnej sytuacji finansowej nie był to problem gdyby wszyscy lekarze tacy byli...

Zgadzam się z Panią Agatą. Pani Wioletta rzeczywiście jest bardzo dobrym i godnym zaufania psychologiem. Oraz jak pacjent z jakiegoś powodu nie mógłby pójść do gabinetu do przyjedzie do domu pacjenta, który inny lekarz tak poświęciłby swój czas. Polecam każdemu z całego serca Panią Wiole...

Poszłam do tej pani bo poleciła mi ją koleżanka i teraz ja polecam ją innym nie wierzyłam, ze ktoś może mi pomóc i że poczuję się lepiej dzięki tej pani uporałam się z problemami zgadzam się, ze jest profesjonalistką ale też przyjacielem. Dziękuję Pani Wiolu Aga

Polecam z całego serca, żeby inni też mogli uzyskać taką pomoc w ciężkich chwilach.N

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

Dobry kelarz, daje celne rady i odpowiednio kieruje leczeniem.

bardzo polecam !!! :). Świetnie prowadzi terapie, skutecznie, mam duże zaufanie.