lekarz Wioletta Wojtyra-Michalak

Neurolog

Świetny lekarz, nie zbywa, słucha, potem wykonuje dokładne badanie neurologiczne i jeśli coś jest nie tak, zleca dodatkowe badania. Wizyta trwa tyle ile powinna, nie mówi, że czas się skończył, że kolejka, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Naprawdę polecam.Oceniam na 5,0 w każdej kategorii, a gdybym mogła to na 6,0.

Szczerze polecam Panią doktor! Bardzo uważna i kompetentna. Poszukuje wszechstronnych sposobów leczenia. Cierpliwie wyjaśnia pacjentowi możliwości terapii. Wzbudziła moje absolutne zaufanie. Polecam wszystkim Panią Doktor, Z. R.

Polecam całym sercem Panią Doktor. Szybka diagnoza nie patrzy tylko w kierunku neurologi ale całego organizmu. Wspaniała kobieta a przy okazji dobry psycholog. Bardzo dba o swoich pacjentów wchodzisz do gabinetu a ona już jest zapoznana z twoją kartą pacjenta. Polecam.

Do Pani Dr trafiłem z bólami głowy.Profesjonalnie ,szybko rozpoznała co mi jest i skierowała na badanie.Wynik był dla mnie niepomyślny ale dzięki bardzo szybkiej diagnozie i leczeniu neurochirurgicznemu oraz napromienianiu ŻYJE! Będe zawsze i wszędzie polecać Panią Doktor .Dziękuje !!!

Nie słucha, co pacjent ma do powiedzenia. Swoich nowych pacjentów traktuje jak klientów w żabce, którzy przyszli po bułki, to znaczy odsyła do poprzedniego neurologa, co nie mieści mi się w głowie. Nie po to zmieniam neurologa, żeby słuchać takich głupot. Niczego na wizycie się nie dowiedziałam, zostałam zbyta, jak uciążliwy delikwent. Odradzam. Możliwe, że prywatnie, gdzie dostaje hajs do ręki jest milutka, ale na NFZ nie warto, traktuje ludzi jak intruzów, także prywatnie szkoda pieniędzy na takiego neurologa.

Polecam, wszystko wyjaśnia, ma ogromną wiedzę, miła ale radzę słuchać się doktor bo potrafi "krzyknąć" oczywiście dla dobra pacjenta😀

Serdecznie polecam. Do pani doktor trafilam z bólem kręgosłupa. Diagnoza została postawiona bardzo szybko . Uzyskała odpowiedzi ma wszystkie pytania ale tez wsparcie . Bardzo się cieszę ze trafilam na Panią Doktor . Naprawdę bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.