dr Witalis Kazmierczak

Nie polecam tego lekarza bo jest bardzo niemiły. Miałem z nim kontakt na Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu w Koninie gdzie mnie operował.

Sympatyczny...? Ludzie piszcie prawde...Jesli ktos tak pisze to raczej pracuje na czwartym pietrze...

Kompetentny, skromny i profesjonalny. Wrażliwy na problemy chorego. Lubiany i szanowany przez personel oddziału. Bardzo pomocny i godny polecenia.

Dr Kaźmierczak jest lekarzem wyjątkowym. Zawsze pomocny. Wykonuje najtrudniejsze operacje. Traktuje pacjentów równo. O jego kwalifikacjach świadczy to, że pracownicy szpitala i ich rodziny leczą się u niego. Opanowanie. Profesjonalizm. Kultura. Szkoda,że wszyscy tacy nie są.

Bardzo nieuprzejmy,Nie polecam:(wrecz ordynarny,powsialiwy

Bardzo nieuprzejmy,Nie polecam:(wrecz ordynarny,powsialiwy

to jedyny lekarz na chirurgi majacy prawidlowe podejscie do pacjenta i jego rodziny

Bardzo sympatyczny,miły i konkretny dr.

Bardzo sympatyczny,miły i konkretny dr.

szukam opinji o tym lekarzu chce sie czgos wiecej o nin dowiedziec poniewaz jestem zdana na leczenie u niego