dr Witold Achciński

Nie polecam ŻADNEJ KOBIECIE wizyty u tego Pana. Nieprofesjonalne podejście do pacjenta to jedno, ale chamskie uwagi na temat stanu cywilnego pacjentki oraz WYŚMIANIE wizyty z ironicznym komentarzem, że jeszcze poroni, świadczy o zerowej kulturze i szacunku tego Pana :) Dodam również, że wyrażenie swojej opinii że "jeśli pierwsze dziecko było z cięcia cesarskiego to taki poród to nie poród" i Pan "ma nadzieję że tym razem pacjentka zobaczy jak to jest prawdziwie rodzić" można zostawić dla siebie, czego Pan doktor najwyraźniej nie wie, tak samo jak tego czym jest etyka lekarska, choć prezentując służbę zdrowia powinien. Więc jeśli jakaś przyszła pacjentka nie ma problemu z wysłuchiwaniem obraźliwych i dotkliwych słów na temat swój, ciąży czy dziecka to zapraszam jak najbardziej. Nikomu jednak tego nie życzę, za to doktorowi życzę odnowienia Przyrzeczenia Lekarskiego

Świetny bez dwoch zdań!!!!Od lat chodze do Dr.Achcinskiego leczyc endometriozę,poddaje sie bazstresowo zabiegom i operacjom przeprowadzanym przez Doktora.Dodam jeszcze,że również moja Mama i Siostra są jego zadowolonymi pacjenkami,a wkrótce do tego grona dołączy 13-letnia siostrzenica:)POLECAMMMM!!!!

naprawde polecam. moja pierwsza wizyta u ginekologa- pełen profesjonalizm, uprzejmność, wszelki stres zniknął po kilku minutach w gabinecie.

fircyk w zalotach :))) a tak naprawdę szarmancki i elokwentny

fircyk w zalotach :))) a tak naprawdę szarmancki i elokwentny

Bardzo przyjemny Doktor, ma indywidualne podejście do pacjentki. Zawsze uśmiechnięty :)

Jestem wieloletnią pacjentką doktora i uważam że jest profesjonalistą ....

Jestem wieloletnią pacjentką doktora i uważam że jest profesjonalistą ....

Stwierdzam jednak różnicę w traktowaniu pacjentki w przychodni a w gabinecie prywatnym. W przychodni na "minus",

bardzo kompetentna osoba, znakomicie tłumaczy co będzie wykonywane, jaki ma to cel i zadaje milion dociekliwych pytań :)

fantastyczny kontakt,odpowiada na wszystkie pytania, lekarz którego polecam wszystkim kobietom.