lekarz Witold Barczewski

Wspaniały lekarz, kompetentny, sympatyczny i bardzo spokojny. Z cierpliwoscia podchodzi do pacjenta i problemow. Podczas mojej pierwszej wizyty 10 lat temu pan doktor zrobil mi plombe, plomba do dzis jest jak nowa. Pieknie wszystko zamknal i nie widac ani szparek ani przebarwien. Osobiscie bardzo sie stresuje przed wizyta u dentysty ponieważ dotychczas wizyty w innych gabinetach byly bardziej problematyczne zwlaszcza pod katem zabiegowym. Plomby wykonane przez innych dentystow po krotkim czasie zaczely sie ruszac i lamac. Jak najbardziej polecam.

Przesympatyczny i empatyczny fachowiec. Zawsze punktualny, rzeczowy o wysokiej kulturze bycia. Prowadzi leczenie mojego dziecka od przedszkolaka dziś to licealistka, która piękny uśmiech zawdzięcza w dużej mierze doktorowi, który nie tylko ją leczył ale negocjował ograniczenie słodyczy

Przesympatyczny i empatyczny fachowiec.
Zawsze punktualny, rzeczowy o wysokiej kulturze bycia.

Profesjonalista.Niesamowicie zdolny,a do tego bardzo sympatyczny.Prace wykonuje rzetelnie i dokladnie,wzbudza zaufanie.Swoim niesamowitym podejsciem zmniejsza strach i stres przed borowaniem;);).POLECAM.

Kulturalny,fachowiec- niby normalne ,a jednak...Są fachowcy na 3 i są na 5.

Kulturalny,fachowiec- niby normalne ,a jednak...Są fachowcy na 3 i są na 5.

Same dobre cechy osobowości.Także jako lekarz spełnia kryteria na 6 . Polecam gorąco.

Same dobre cechy osobowości.Także jako lekarz spełnia kryteria na 6 .
Polecam gorąco.

Trzeba być bardzo dobrym stomatologiem ,aby rzetelnie odpowiedzieć na drugie pytanie.Każdy lekarz uczy się przez całe życie(przynajmniej powinien). Dobrze jest gdy pacjent- też- coś pojmuje z tego świata.

Witam, leczę sie u doktora od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

Witam, leczę sie u doktora od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

Niesamowicie pozytywne podejscie do pacjenta i naprawde rzetelny specjalista. goraco polecam. i na recze ze nie jest to autoreklama:)

Niesamowicie pozytywne podejscie do pacjenta i naprawde rzetelny specjalista.
goraco polecam.
i na recze ze nie jest to autoreklama:)