lekarz Witold Caban

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Bardzo dobry specjalista - nie traktuje pacjentów tak jak wielu innych lekarzy, którzy potrafią tylko zajrzeć do gardła, osłuchać słuchawkami i wypisać receptę. Wiedza na wysokim poziomie, pełna kompleksowość podejścia, miłe usposobienie, przystępny koszt wizyt.

Byłam u Pana doktora 2 razy , prywatnie i na fundusz. Wizyta pozostawiała wiele do życzenia. Może trafiłam na zły dzień ale nie polecam. Może na leczeniu sie zna ale ja była rozczarowana wizyta,

Wyleczył mnie bardzo skutecznie z astmy. Polecam z czystym sumieniem.

Wyleczył mnie bardzo skutecznie z astmy. Polecam z czystym sumieniem.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u tego lekarza. Trzy lata temu pan doktor zaproponował mi odczulanie . Na dzień dzisiejszy czuje się dużo lepiej i przede wszystkim nie muszę brać sterydów!