lekarz Witold Dutkiewicz

Laryngolog

2,9
2,7
2,6

Według mnie doktor Dutkiewicz jest świetnym specjalistą. Zna się na swoim fachu, to nie ulega wątpliwości. Pomógł wielu chorym.To on mnie zdiagnozował i zoperował, a operacja do najłatwiejszych nie należała.Teraz wszelkie problemy laryngologiczne zniknęły.Widać, że lubi to co robi.Jest miły i zabawny, a przede wszystkim kompetentny - to najważniejsze. Polecam tego lekarza:)

nie polecam lekarza,chociaż jest bardzo miły,kiedyś to był naprawdę dobry specjalista,ale w związku z podeszłym wiekiem pozostał gdzieś bardzo daleko za swoimi kolegami.leczyłam syna 2 lata,bardzo często przepisywał leki,które już dawno zostały wycofane z aptek,albo bardzo często mylił z receptami.

Moja żona leczyła się u doktora Dudkiewicza około roku czasu??? Bywaliśmy u doktora raz w miesiącu płacąc za każdą wizytę 120zł. Leki przepisywał bardzo drogie i na drukowanych przez niego receptach, bo nie chciało mu się pisać ręcznie w książeczce zdrowia!!! Okazywało się później w Aptece jak by lek był wypisany w książeczce zdrowia to był by refundowany a tak płaciliśmy sto procent!!! Po upływie roku Pan doktor stwierdził, że nie ma pojęcia, na co choruje moja żona???

Moja żona leczyła się u doktora Dudkiewicza około roku czasu???
Bywaliśmy u doktora raz w miesiącu płacąc za każdą wizytę 120zł.

Jakies 30 lat temu Doktor Dutkiewicz wycinal mi midgaly. Jako 5 letnie dziecko balem sie operacji, pobytu w szpitalu, itd. Jego podejscie do sprawy bylo bardzo profesjonalne, kazda wizyta w gabinecie wrecz przyjemna.

Póki Pan Doktor był ordynatorem na oddziale to laryngologia w Szpitalu była traktowana jak prywatny folwark tego Pana. Jako fachowiec- nie mam uwag, ale jako cżłowiek - nie polecam a wręcz odradzam.

Dla mnie najważniejsze są kompetencje lekarza I umiejętności,a tych doktorowi nie brakuje.w kontakcie może nieco staroświecki I dość drogi, ale idąc do gabinetu prywatnego chyba nie spodziewamy się gratisów. Pozdrawiam

Pozdrawiam

operował mnie w szpitalu, nistety wynik histopatologiczny nie był dobry, ale dr. Dudkiewicz tak mi to wytłumaczył, że nie bałam się dalszego leczenia. teraz mija osiem lat od zabiegu, jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Uważam, że jest świetnym specjalistą, choć może nie z każdym pacjentem umie rozmawiać.

Kompetentny to może i on jest, ale kontakt z tym lekarzem wymaga dużej odporności psychicznej. Najbardziej przeszkadzał mi styl ciągłego trzymania w napięciu, liczne pytania, na które nie miałam odpowiedzi, niedomówienia. Nie polecam.

Przez pół roku chodziliśmy z dzieckiem do lekarza prywatnie i nie było znacznej poprawy zdrowia. Już po kilku wizytach mieliśmy odczucie że chodzi tylko o przedłużenie kolejnych wizyt o nastwępne (kolejna wizyta to 80 pln.). Nie jest to lekarz z powołania i odradzam bo tylko wydacie pieniądze. Pozdrawiam Robert

Pozdrawiam Robert

Jedno słowo naciągacz. Wydłuża leczenie, każe przychodzić co trochę na kontrolę, po czym kasuje zakażdą wizytę. Żeby dostać się do szpitala też trzeba płacić. Oszust - pacjent dla niego to tylko zarobione pieniądze. Nie życzyłabym takiego lekarza największemu wrogowi.