lekarz Witold Frąckiewicz

2,6
2,2
2,1
1,9

Podejście przedmiotowe, lekarz niemiły, humorzasty, zraża do siebie, mam wrażenie, jakby nie słuchał i nie do końca poważnie traktował problem. Być może dlatego, że nie była to wizyta prywatna. Ale jeśli ktoś przy tym płaci i również jest tak obsłużony, to jest to sytuacja fatalna. Odradzam.

Beznadziejny i nieuprzejmy lekarz (takze przy mnie w stosunku do Pani z recepcji - bardzo milej zreszta :) ), na pytania odpowiada zbywajaco, traktuje pacjentow przedmiotowo.Stanowczo odradzam i wiecej sie tam nie wybieram..

Lekarz ten wsadzil mi spinacz do oka!!!! Bylo to kilka lat temu, mialam zmiane ropna pod powieka. Nie mial sprzetu, roziwnal spinacz i sprawdzil co dzieje sie pod powieka za pomoca tegoz sprzetu. To powinno pojsc do sadu.

Nie polecam. Nie namawiam na wizytę u tego pana

Nie polecam. Nie namawiam na wizytę u tego pana

Diagnoza niebyła trafna. Bez przeprowadzania testów na ślepo wypisywane antybiotyki. 2 miesiące na nieodpowiednich i silnych tabletkach - bez rezultatu! ! ! SKANDAL........

Wyśmiewa dolegliwości i sposób ich objaśniania przez pacjenta, przerywa w połowie zdania. Przedmiotowe podejście do pacjentów. ODRADZAM !!!

Profesjonalista. Dobre podejście do pacjenta, trafna diagnoza. Polecam :)

Profesjonalista. Dobre podejście do pacjenta, trafna diagnoza. Polecam :)

lek bardzo niemiły, dziwnie żartuje. Nigdy więcej do niego nie pójdę

lek bardzo niemiły, dziwnie żartuje.
Nigdy więcej do niego nie pójdę

Brak trafnej diagnozy, głupie poczucie humoru graniczace z obrazaniem pacjenta, duzo pisac przyklady.... a krótko mowiac - odradzam

przy probie rozmowy z doktorem powiedzial ze mnie nie slycha w tym mopmencie , bylem dwa razy i u niego i dwa razy nie postawil trafnej diagnozy.MIalem zapalenie gruczolow lojotokowych i aon stwierdzil u mnie tradzik .moj wiek w tym czasie 21 lat.Przy wizycie u innego doktora zostalem juz w drzwiach po kilku sekundach zdiagnozowany trafnie.Stanowczo nie polecam i uwazam ze juz powinien isc na emeryture