lekarz Witold Iciek

Laryngolog, Wizyty domowe

Polecam !!! Fachowiec , co tu sie rozpisywać . Zna się na robocie i to co robi przynosi pozytywne skutki .

Lekarz godny polecenia.Bardzo miły i uprzejmy.Profesjonanie podchodzi do pacjenta..Operował mi guza slinianki podżuchwowej bez żadnych komplikacji i uszkodzeń nerwów. Na drugi dzień czułem się już bardzo dobrze i nic nie bolało.Dziękuję panu doktorowi za opiekę medyczną podczas pobytu w szpitalu.

Najlepszy lekarz z którym miałam do tej pory kontakt. Świetny diagnosta, w sposób wyczerpujący i przystępny omawia wszystkie aspekty istoty choroby, informuje o alternatywnych sposobach leczenia. Pierwszy raz miałam poczucie wszechstronnego doinformowania- no i najważniejsze wreście ktoś mi pomógł! Można mieć do niego pełne zaufanie- wszystkim polecam.

Świetny lekarz,kompetentny,SŁUCHA pacjenta,nie lekceważy.W rozmowie wyczuwa się duże doświadczenie i fachowosć,konkretny i bardzo uprzejmy.POLECAM każdemu.

Odradzam bardzo tego pseudolekarza, nieuprzejmy arogancki, traktuje ludzi z góry. Jego diagnoza jako jedynego laryngologa nietrafna w 100 %, chyba najgorszy laryngolog w Zielonej górze..nie polecam !!!

Żadnych stresów w czasie wizyty. Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry lekarz Wszystkim polecam.

Super lekarz.Szybko bezproblemowo bardzo uprzejmy i tzw ludzki.Trafna diagnoza.Bardzo polecam.

Byłem u różnych laryngologów z moimi dolegliwościami - wszyscy mówili że mi pomogą- dziwne ale pan doktor jako pierwszy mi powiedzał, iż mojego schorzenia nie da się wyleczyć. Spokojnie i dokładnie mi wytłumaczył dlaczego. Z perspektywy czasu okazało się, iż miał rację. Dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy- dziękuję.

nie polecam, masz wrażenie, że uważa cię za ograniczonego :( dziwne za własną kasę

Gdy poszłam do tego lekarza oczywiście prywatnie na Zdrojową to rozmowa wyglądała żenująco.Pan doktor dużo gadał bzd*** słyszy Pani dobrze na to ja że tak, noto uszy ma Pani zdrowe bo przecież ucho służy do słuchania.W rozmowie zachowywał się tak jakby miał przed sobą durnia.Szkoda było mego czasu i pieniędzy.Poszłam do innego laryngologa w Poliklinice i ten podszedł do sprawy rzeczowo,zrobił badania,dostałam leki i choroba ustąpiła.