lekarz Witold Kaczmarczyk

2,5
2,2
2,5
2,2

Świetny specjalista. Skupiony na tym co robi i dlatego może mało wylewny. Można mu zaufać i tylko to się liczy.

Nieuprzejmy, zdawkowo odpowiadał na moje pytania, a byłam u niego z malutkim synkiem, nikomu nie polecam i na pewno więcej do niego nie pójdę,beznadziejny!

Byłem u tego lekarza na "bioderkach" z bobasem, wiadomo, kompleksowe badanie w przychodni. Nie uprzejmy, zadufany, wszechwiedzący idiota. Najlepiej żeby "mały" pacjent się nie ruszał i żeby go nie było. Jest zwykłym baranem, któremu przydałoby się lanie. Ciekawi mnie czy swojego wnuka też tak badał. Powinni mu zakazać pracy z ludźmi. Debil, tyle na ten temat.

Jako lekarz jest profesjonalistą w tym co robi. Dzięki niemu moja córka ma równe biodra i nie kuleje. U mnie w porę zdiagnozował guza kości. Nie zgadzam się z opinią innych, lekarz ma postawić diagnozę i leczyć a nie zabawiać pacjentów.

Jest beznadziejny, nieuprzejmy, niemily, hamowaty

Jest beznadziejny, nieuprzejmy, niemily, hamowaty

W przychodni w Prudniku przyjmował od godz. 9.00 do 10.00 - przyjechałem z dzieckiem na wizytę o 9.40 a jego już nie było. Olewa pacjentów. Przy badaniu USG liczy się dla niego sztuka - nie pozwolił nawet przebrać niemowlaka w gabinecie tylko kazał wyjść na korytarz bo pacjentów ma. Pielęgniarka co mu pomaga nie jest lepsza - podobna do niego.