dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

Do grudnia 2022 bardzo wysoko ceniłam tego lekarza. Ma bardzo dużą wiedzę, jest kompetentny. Dwie moje ostatnie wizyty bardzo mnie zaskoczyły. Pierwsza 13 grudnia 2022, druga 03.03.2023. Za każdym razem na każdy mój problem zdrowotny była riposta podbudowana długim wywodem akademickim.na doradztwo jak mam postępować z moim problemem i jak wybrnąć z trudnej dla mnie sytuacji zabrakło czasu . Nerwowa atmosfera oboje byliśmy zdenerwowani , a stres nie jest dobrym doradcą. I w grudniu i 3 marca b.r zostałam bardzo upokorzona od lekarza rodzinnego, by uzyskać pomoc fachową medyczną , musiałam pójść prywatnie by lekarz wysłuchał ze zrozumieniem , doradził pomógł rozwikłać nurtujące problemy i poprawić stan zdrowia.. Są ludzie życzliwi , którym los pacjenta nie jest obojętny, czyli coś czego by się oczekiwało od lekarza rodzinnego, a są i Tacy którzy pilnują procedur a nie pacjenta No cóż nawet złoto nie zawsze się świeci, i spotykamy różnego typu upokorzenia.

Przemiły lekarz ,poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi nie spieszy się wszystko powie ,wyjaśni No naprawdę lekarz z powołania jeszcze takiego nie spokalam .Pozdrowienia dla Pana doktora

przed chwilą Dr. Kamiński przemiły i kompetentny lekarz. Nie możemy wraz z mężem wyjść z podziwu, jak fachowo do nas podszedł dzieląc się wiedzą z zakresu endokrynologii zarówno zwracając uwagę na możliwe inne schorzenia. Nie spotkaliśmy do tej pory lekarza z takim podejściem do pacjenta ale także do człowieka. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Z czystym sumieniem będziemy polecać Pana doktora innym. Pozdrawiamy serdecznie. K i G.

przed chwilą

Nie polecam, bylam 3 razy u p. dr i o 3 razy za duzo, szkoda czasu. Wszystkie moje doleglowosci z niedoczynnoscia tarczycy scedowal do lekarza poz. Smiechu warte!

wg mnie szkoda czasu i pieniędzy na wizytę u pana doktora. Ogólnie rzecz ujmując zmywał mnie pobieżnymi odpowiedziami, nie zlecił badań, ani usg... Napewno juz do niego nigdy nie pójdę

Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości oraz ich skutki,lekarz z powołania ,godny polecenia

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.

Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora. Nie ma problemu z czasem, no może żeby się dostać do Jego gabinetu, ale warto czekać

Uprzejmy,godny zaufania.Profesjonalne podejście do pacjenta. Będąc w ciąży odwiedziłam wielu endokrynologów, którzy albo mnie straszyli, albo żądali wygórowanych sum za klika minut porady. Dopiero w drugiej ciąży z chorobą tarczycy trafiłam na dobrego lekarza, właśnie tutaj, polecam.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, poważnie podchodzący do tematu choroby.Dokładnie objaśnił jej przebieg i szereg badań do wykonania. Nie naciąga na zbędne wizyty,kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo uprzejmy.